صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : شروع معاملات NOT در بایننس از 27 اردیبهشت

شروع معاملات NOT در بایننس از 27 اردیبهشت

علاقه‌مندان به نات کوین، آماده معاملات در بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان باشید! بایننس، غول دنیای کریپتو، اعلام کرد که توکن NOT را در لیست معاملات خود قرار خواهد داد. این خبر هیجان‌انگیز، گامی بزرگ در جهت افزایش دسترسی و پذیرش نات کوین در میان سرمایه‌گذاران سراسر جهان است.

معاملات NOT در بایننس از تاریخ 27 اردیبهشت (16 مه) آغاز می‌شود. از 24 اردیبهشت (13 مه)، لانچ‌پد این توکن نیز در بایننس راه‌اندازی خواهد شد. در این رویداد، کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن‌های BNB و FDUSD به مدت سه روز، تا پیش از آغاز معاملات، NOT کسب کنند.

هنوز تا عرضه رسمی نات کوین در صرافی‌ها چند روزی باقی مانده، اما شاهد معاملات این توکن در بازارهای پیش از عرضه هستیم. در حال حاضر، هر 10 هزار نات کوین در بازار Getgems با قیمتی حدود 106 دلار و در پلتفرم Aevo با قیمتی حدود 96 دلار معامله می‌شود.

توجه داشته باشید نات کوین در به‌روزرسانی اخیر خود، با حفظ ارزش، موجودی‌ها را با سه صفر کمتر نشان می‌دهد. به عنوان مثال، هر 10 میلیون واحد به 10 هزار واحد تبدیل شده است.

هنوز نمی‌توان با قاطعیت گفت که قیمت نات کوین در روز عرضه رسمی چه خواهد بود. برخی تحلیل‌گران معتقدند که با توجه به فشار فروش از سمت ماینرها، قیمت در ساعات اولیه معاملات با کاهش قابل توجهی روبرو خواهد شد. با این حال، عرضه نات کوین در بایننس بدون شک خبر مثبتی برای این توکن بوده و می‌تواند به رشد قیمت آن در بلندمدت کمک کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید