صفحه اصلی > اخبار : پروتکل کلاک‌ورک مبتنی بر سولانا با وجود تأمین مالی ۴میلیون دلاری بسته می‌شود

پروتکل کلاک‌ورک مبتنی بر سولانا با وجود تأمین مالی ۴میلیون دلاری بسته می‌شود

پروتکل اتوماسیون مبتنی بر سولانا با نام کلاک‌ورک (Clockwork) پس از افشای تصمیم بنیانگذار آن برای کناره‌گیری از توسعه فعال پروتکل، عملیات خود را به پایان خواهد رساند.

Clockwork، پلتفرمی است که به منظور تسهیل در پرداخت حقوق و دستمزد و سایر تراکنش‌های مکرر به کاربران اجازه می‌دهد تا قراردادهای هوشمند خودکار و برنامه‌ریزی شده بسازند و دلیل انحلال آن مشکلات اقتصادی بیان شده است.

سال گذشته، Clockwork، چهار میلیون دلار از Solana Ventures، Multicoin Capital و Asymmetric جمع آوری کرد و سوالی که به وجود می‌آید این است که باقی مانده این پول چه خواهد شد. مدیر این پروژه پس از سوال‌های بسیاری که کاربران در توییتر در این باره از او پرسیدند گفت: ما هنوز بخش قابل توجهی از بودجه اولیه خود را داریم. خاموش کردن کامل یک گزینه است اما من باید قبل از تصمیم‌گیری در این مورد، تمام ابعاد را در نظر بگیرم.

این خبر برای ارز سولانا مثبت به نظر نمی‌رسد و این ارز به طرق مختلف تحت‌تاثیر بازار نزولی قرار گرفته است؛ از پروژه‌های در حال سقوط گرفته تا کاهش حجم DeFi که باعث شده ارزش کل قفل شده (TVL) در اکوسیستم از حدود ۱ میلیارد دلار به ۳۱۰ میلیون دلار کاهش یافت.

نگار حاتمی

پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید