صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا شیبا جایگزین دوج کوین برای پرداخت در X می‌شود؟

آیا شیبا جایگزین دوج کوین برای پرداخت در X می‌شود؟

مدیر بازاریابی Shiba Inu، به صورت مستقیم درخواستی را به ایلان ماسک ارسال کرد تا SHIB را در سرویس پرداخت‌های آینده این پلتفرم در نظر بگیرد. Lucie معتقد است که جامعه قوی SHIB و اکوسیستم در حال رشد آن، باعث می‌شود SHIB گزینه مناسبی برای جایگزینی در سرویس پرداخت X باشد.

لوسی به ماسک گفت:

SHIB از محبوبیت و پذیرش بالایی در میان کاربران برخوردار است و می‌تواند به X در جذب کاربران جدید و افزایش ارزش سهام آن کمک کند. او همچنین اشاره کرد که SHIB یک پروژه بسیار کاربردی است و می‌تواند برای پرداخت کالاها و خدمات در چندین فروشگاه و رستوران استفاده شود. 

در نهایت، لوسی از ماسک خواست تا به درخواست او برای گنجاندن SHIB در سرویس پرداخت‌های آینده X پاسخ دهد. اینکه آیا X به درخواست او پاسخ خواهد داد یا خیر، هنوز مشخص نیست. با این حال، DOGE همچنان گزینه اول برای X است زیرا Elon Musk، بنیان‌گذار Tesla و SpaceX، در توسعه این میم‌کوین سرمایه‌گذاری کرده است. SHIB در تلاش است تا جایگاه خود را به عنوان “Dogecoin Killer” تثبیت کند.

اخبار مرتبط: پیش‌بینی مورگان استنلی از رمزارزها درسال ۲۰۲۴

منبع‌: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید