صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیشنهاد وزارت دارایی روسیه برای صادرات ارزهای دیجیتال

پیشنهاد وزارت دارایی روسیه برای صادرات ارزهای دیجیتال

Russia

وزارت دارایی روسیه ایده صادرات ارزهای رمزنگاری شده به عنوان محصول فعالیت‌های استخراج را ارائه کرده است. با این تصمیم صادرات ارزهای دیجیتال شبیه صادرات سنتی مانند گاز طبیعی است و به طور بالقوه چشم‌انداز صنعت ارزهای رمزنگاری شده را تغییر خواهد داد.
معاون وزیر دارایی جزئیات این ابتکار عمل نوآورانه را در میزگردی با عنوان “ارزهای رمزنگاری شده و آینده مالی دیجیتال” به اشتراک گذاشت. وی تشریح کرد:

مقررات پیشنهادی برای صادرات ارزهای رمزنگاری شده شباهت زیادی به مقررات حاکم بر صادرات گاز خواهد داشت و به ماینرها امکان فروش دارایی‌های دیجیتال خود به عنوان محصولات صادراتی را می‌دهد.

این تصمیم بعد از قانونی کردن استخراج بیت‌کوین توسط روسیه ابلاغ شد. هم وزارت دارایی و هم بانک مرکزی از شناسایی استخراج ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک صنعت و تایید استفاده از ارزهای رمزنگاری شده برای تسویه حساب در فعالیت‌های اقتصادی خارجی در یک چارچوب آزمایشی حمایت می‌کنند.

طبق لایحه پیشنهادی، ماینرهای ارزهای رمزنگاری شده می‌توانند ارزهای دیجیتال را از طریق سیستم‌های خارجی یا یک پلتفرم اختصاصی که برای آزمایش ایجاد شده است، خریداری کنند. در هر دو صورت، ماینرها موظفند این معاملات را به خدمات مالیاتی فدرال گزارش کنند. این لایحه احتمالا در سال ۲۰۲۴ اجرا خواهد شد.

منبع : cryptonews.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

در حال حاضر، موضوعات داغ زیادی در محافل مختلف ارزهای دیجیتال مورد…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد ۲۵۰۰ درصدی میم‌کوین LSHIB در 24 ساعت

دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در هفته‌های اخیر با مشکل رشد مواجه…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید