صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ریپل قصد دارد صنعت پرداخت‌های بین‌المللی را متحول کند

ریپل قصد دارد صنعت پرداخت‌های بین‌المللی را متحول کند

Ripple international payments

ریپل  که یک نهاد کلیدی در اتصال بانک‌ها و سایر مؤسسات مالی برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی شناخته می‌شود اکنون به دنبال افزایش حجم تراکنش‌های بین‌المللی است. به گفته Pegah Soltani، رئیس محصول پرداخت در Ripple، این شرکت قصد دارد با استفاده از یک راه حل مبتنی بر بلاکچین، بخش پرداخت‌های بین‌المللی خود را متحول کند. Soltani می‌گوید: 

این صنعت، پتانسیل تبدیل شدن به یک بخش ۳۰۰ تریلیون دلاری تا سال ۲۰۳۰را دارد و اگر Ripple بتواند به بخش مهمی از آن تبدیل شود، سود هنگفتی نه تنها برای شرکت بلکه برای دارندگان XRP نیز به همراه خواهد داشت.

قیمت ریپل در روز گذشته کمی افزایش یافت اما تا زمانی که خریداران مجددا برای خرید اقدام نکنند رشد چندانی را مشاهده نخواهیم کرد و فعلا تمرکز شرکت اصلی Ripple بر جنبه کلان مالی است وباید در آینده منتظر تغیییرات قیمت آن بمانیم.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: fxstreet.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید