صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی مهم‌ترین رمزارزهای این هفته

بررسی مهم‌ترین رمزارزهای این هفته

important crypto

با توجه به اخبار و اتفاقاتی که در این هفته شاهد آن بودیم برخی از رمزارزهایی که شرایط متفاوتی داشتند را در این بخش تحلیل خواهیم کرد:

  • بیت کوین: قیمت بیت کوین در هفته جاری تحت تاثیر خروج سرمایه از صندوق سرمایه گذاری Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) قرار گرفته است. اگرچه قیمت در حال کاهش است، اما تحلیلگران معتقدند که این یک اصلاح کوتاه مدت است و قیمت در نهایت به روند صعودی خود بازخواهد گشت.
  • دوج کوین: افتتاح حساب کاربری X Payments در پلتفرم X (که قبلاً توییتر بود) باعث ایجاد گمانه زنی‌هایی در مورد گنجاندن دوج کوین در این پروژه شده است. این گمانه‌زنی‌ها باعث افزایش ۲۳درصدی قیمت DOGE در عرض ۵ ساعت در روز شنبه شد. اگرچه این افزایش قیمت تا حدی برگشت، اما این اتفاق اهمیت پیگیری دقیق X Payments را نشان می‌دهد.
  • Render (RNDR): عرضه Apple Vision Pro در تاریخ ۲ فوریه قرار است تأثیر عمیقی بر شبکه Render (RNDR) داشته باشد. در زمان اعلام Apple Vision Pro سال گذشته، RNDR شاهد افزایش قابل توجه قیمت بود. انتظار می رود بخش محاسبات توزیع شده، از جمله RNDR، از عرضه Apple Vision به طور قابل توجهی تاثیربپذیرد.
  • Chiliz (CHZ) :Chiliz (CHZ) با وعده ارائه مدل جدیدی از توکنومیک، توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرد. مدیرعامل Alexandre Dreyfus به یک مدل توکنومیک جدید اشاره کرده است که شامل یک سیستم سوزاندن توکن، پاداش‌های استیکینگ و مشاوره خارجی است. Dreyfus بیان کرد: “کشت سود و کسب درآمد CHZ در شبکه Chiliz به زودی بر روی کیف پول شما خواهد آمد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

جهش 8 درصدی قیمت ADA با رسیدن ذخایر کاردانو به 1.5 میلیارد دلار

در حالی که بازار کریپتوکارنسی با چالش‌هایی روبرو بوده است، اکوسیستم کاردانو…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرونده‌ی FTX: بنکمن-فرید با افشاگری سلبریتی‌ها، به دنبال رهایی از اتهامات است

بلومبرگ در ۱۹ آوریل گزارش داد که بر اساس یک توافق پیشنهادی،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری در رمز ارزهای پنهان

بازار ارزهای دیجیتال با ورود به مرحله‌ای جدید در سال ۲۰۲۴، سرشار…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید