صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : در پی احتمال تایید ETF، اتریوم ۱۷٪ افزایش یافت

در پی احتمال تایید ETF، اتریوم ۱۷٪ افزایش یافت

eth

اخبار مثبتی در مورد تایید یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) برای اتریوم (ETH) وجود دارد که باعث افزایش قیمت آن شده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از صرافی‌ها خواسته است تا برای تسهیل روند تایید، پرونده‌های مرتبط با این صندوق را به‌روزرسانی کنند. این اقدام نشانه مثبتی است اما تضمینی برای تایید نهایی نیست.

با انتشار این خبر، قیمت اتریوم ۱۷٪ افزایش یافته و به بالای ۳۶۰۰ دلار رسیده است. همچنین شاخص CoinDesk 20 که عملکرد ۲۰ ارز دیجیتال برتر را دنبال می‌کند، حدود ۸٪ رشد کرده است. اگرچه به‌روز رسانی پرونده‌ها نشان‌دهنده پیشرفت است، اما همچنان احتمال رد شدن این صندوق توسط SEC وجود دارد. با این حال، بازار نسبت به تایید این صندوق خوشبین است و تقاضا برای خرید آپشن‌های مرتبط با اتریوم افزایش یافته است. براساس پیش‌بینی‌ها، تصمیم نهایی درباره تایید صندوق اتریوم پیشنهادی توسط VanEck در ۲۳ می و صندوق Ark در ۲۴ می اعلام خواهد شد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست. 

منبع: www.coindesk.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید