صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : فانتوم با رونمایی از Sonic Network، به‌طور کامل متحول می‌شود!

فانتوم با رونمایی از Sonic Network، به‌طور کامل متحول می‌شود!

بنیاد فانتوم (Fantom Foundation) از راه‌اندازی شبکه‌ی جدیدی به نام Sonic Network خبر داد که یک بلاکچین لایه ۱ است. بر اساس این اطلاعیه، شبکه‌ی جدید از طریق یک پل‌زن درون-زنجیره‌ای (cross-chain bridge) به اتریوم متصل خواهد شد و این رویداد، پیشرفتی قابل توجه در حوزه‌ی بلاکچین به شمار می‌رود.

نگهدارندگان توکن FTM می‌توانند با نسبت ۱ به ۱، دارایی‌های خود را به توکن بومی شبکه‌ی Sonic به نام S منتقل کنند.

بر اساس انجمن رسمی فانتوم، Sonic Network فراتر از یک زنجیره لایه ۱ عمل می‌کند. این شبکه همچنین شامل یک پل لایه ۲ داخلی است که به اتریوم و سایر شبکه‌ها متصل می‌شود و کارایی به مراتب بهتری را برای کاربران و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApp) در مقایسه با شبکه‌ی موجود Opera ارائه می‌دهد.

بنیاد فانتوم گزارش کرده است که صدها میلیون توکن FTM را از خزانه‌ی خود برای پروژه Sonic اختصاص داده است. این بودجه صرف بازاریابی، توسعه‌ی کسب‌وکار، کمک‌هزینه‌های انتقال و سایر ابتکارات برای پذیرش گسترده‌تر خواهد شد.

راه‌اندازی Sonic Network با مجموعه‌ای از آراء مدیریت همراه خواهد بود. موضوعات این آراء شامل ایردراپ (airdrop)، نقدینگی و موارد دیگر است.

قیمت FTM پس از اعلام این خبر، واکنش مثبتی نشان داد و از سطح ۰.۸۰ دلار جهش کرد و در زمان نگارش این خبر، با قیمت ۰.۸۶ دلار معامله می‌شود.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید