صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تحلیل اجمالی Cardano و Milei Moneda

تحلیل اجمالی Cardano و Milei Moneda

Overview of Cardano and Milei Moneda

دو پروژه با عملکرد قابل قبول در این روزها Cardano و Milei Moneda هستند. کاردانو موفق شده است علیرغم نوسانات بازار، توسعه قوی را به نمایش بگذارد و هدف آن رسیدن به ۱ دلار تا می ۲۰۲۴ است و عملکرد Milei Moneda آن‌ها را به گزینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است.

در ماه مارچ ۲۰۲۴ فعالیت‌های توسعه کاردانو در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پیشی گرفت و نشان‌دهنده رشد بالقوه در اکوسیستم این رمزارز است.

Milei Moneda به عنوان یکی از پروژه‌های پیشرو DeFi برای آزادی اقتصادی و بازارهای همتا به همتا خود را معرفی کرده و موفق شده است این روزها توجه بسیاری را به خود جلب کند.

منبع: coinmarketcap.com

اخبار مرتبط: راه‌اندازی شبکه اصلی PlayDapp؛ تحولی بزرگ در دنیای بازی‌های بلاکچینی

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید