صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : میم‌‎کوین‌ها باعث حذف کاردانو از بین 10رمزارز برتر شدند

میم‌‎کوین‌ها باعث حذف کاردانو از بین 10رمزارز برتر شدند

memecoin-mania-cardano

 در چند هفته گذشته بازار رمزارزها در تب و تاب میم‌کوین‌ها قرار گرفته و ارزش این ارزهای دیجیتال که بر اساس شوخی‌های اینترنتی ایجاد شده‌اند، به شدت افزایش یافته است. در حال حاضر، دو میم‌کوینِ دوج‌کوین (با ارزش بازار ۲۳.۸ میلیارد دلار) و شیبا اینو (که به تازگی وارد بازار شده) جزو ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار هستند. این افزایش چشمگیر باعث شده تا شیبا اینو جای کاردانو را در لیست ۱۰ ارز دیجیتال برتر بگیرد. همچنین، چند میم‌کوین دیگر مانند PEPE و (Dogwifhat (WIF و… موفق شده‌اند به بالاترین ارزش خود در تمام دوران برسند. در مقابل، ارزهای دیجیتال باسابقه‌ای مثل کاردانو که در دوره رونق قبلی بازار (۲۰۲۱-۲۰۲۰) جزو سه ارز دیجیتال برتر بود، حالا در رتبه ۱۱ قرار گرفته است.

این روند صعودی باعث شده تا برخی از میم‌کوین‌های جدید حتی ارزهای باثبات‌تری مانند پالیگان را پشت سر بگذارند. هرچند این افزایش قیمت معمولا موقتی است و ممکن است به سرعت کاهش پیدا کند. بر خلاف بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال که در حال حاضر بیشتر در حال تثبیت قیمت هستند، میم‌کوین‌ها همچنان روند صعودی خود را حفظ کرده‌اند. در لیست برترین ارزهای دیجیتال با بیشترین افزایش قیمت در ۲۴ ساعت گذشته، ۶ مورد از ۱۰ ارز، میم‌کوین هستند.

منبع:  cointelegraph.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید