صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا الگوی قیمتی 2016 در بیت‎‌کوین تکرار می‌شود؟

آیا الگوی قیمتی 2016 در بیت‎‌کوین تکرار می‌شود؟

bitcoin-price

طبق گفته تحلیلگران ارز دیجیتال، نمودار قیمت بیت کوین شبیه نمودار آن بعد از رویداد هاوینگ در سال ۲۰۱۶ شده است و احتمال دارد به کف قیمتی خود رسیده باشد. برخی از تحلیلگران با اشاره به الگوهای قیمتی گذشته، پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین تا ابتدای سال ۲۰۲۵ تقریبا شش برابر شود و به محدوده ۱۷۵ هزار تا ۳۵۰ هزار دلار برسد.

تحلیلگر دیگری با تکیه بر میانگین متحرک ۱۰۰ روزه که یک شاخص فنی برای پیش بینی روند بلندمدت قیمت بیت کوین است، معتقد است قیمت بیت کوین ممکن است در حال حاضر در نزدیکی کف قیمتی محلی خود باشد.

منبع: cointelegraph.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید