صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رئیس شرکت کریپتویی Liminal Custody: دولت هند به طور فعال با صنعت ارزهای دیجیتال همکاری می‌کند

رئیس شرکت کریپتویی Liminal Custody: دولت هند به طور فعال با صنعت ارزهای دیجیتال همکاری می‌کند

india

در سال ۲۰۲۳ صنعت ارزهای دیجیتال هند و جهان پیشرفت‌های قابل توجهی در زمینه مقررات تجربه کرد. مدیر شرکت خدمات نگهداری ارزهای دیجیتال Liminal Custody، در مصاحبه با کریپتونیوز گفت: هند در وضع قوانین ارزهای دیجیتال پیشگام است و Liminal Custody به عنوان یکی از اعضای بنیانگذار انجمن Bharat Web 3، با قانون‌گذاران و آژانس های دولتی، وزارتخانه ها و ادارات به طور فعال همکاری می‌کند. هدف شرکت، آموزش به فعالان حوزه بلاک‌چین و وضع قوانین لازم برای کنترل این فضا و گسترش امکانات ارزهای دیجیتال است.

هند با تغییر رویکرد خود در سطح جهانی به ویژه در اجلاس G20، از مخالفت و ممنوعیت ارزهای دیجیتال به تشویق برای تنظیم قوانین در سال ۲۰۲۳ رسیده، این موضوع نشان داد که شک و تردید اولیه به درک آگاهانه‌ای از ارزهای رمزنگاری شده تبدیل شده است.Manhar Garegrat گفت :

من فکر می‌کنم علاقه دولت مرکزی و و استانداران به فضای وب۳ در حال افزایش است چرا که در پارلمان سوالات درباره این حوزه افزایش یافته و پاسخ‌های مناسبی نیز ارائه می‌شود، یعنی همه به این نتیجه رسیده‌اند که این حوزه آینده‌دار است.

اخبار مرتبط: رئیس سابق بانک مرکزی چین: ما باید در پذیرش CBDC پیشتاز جهان باشیم

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

حجم معاملات کلکسیون‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر بیت‌کوین، پس از…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید