صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بنیاد اتریوم با ICO Filecoin چه ارتباطی دارد؟

بنیاد اتریوم با ICO Filecoin چه ارتباطی دارد؟

اتریوم و فایل کوین

یک محقق آنچین به بررسی ارتباط بنیاد اتریوم با ICO Filecoin پرداخته است در این مقاله با دیفایر همراه باشید تا با ابعاد مختلف آن آشنا شوید. افرادی که در دنیای رمزارزها فعال هستند می‌دانند که  Filecoin به یکی از محبوب‌ترین رمزارزها تبدیل شده، انجمن فعالی دارد و ظاهرا هر روز در حال رشد است اما این روزها سوالاتی در مورد منشاء بلاک‌چین و به ویژه ICO آن مطرح شده که یک محقق آنچین نتایج تحقیقات خود را در این باره منتشر کرده است.

بررسی ICO فایل‌کوین(Filecoin)

این محقق زنجیره‌ای که در X (توئیتر سابق) با نام @BoringSleuth شناخته می‌شود، ابتدا در ماه اوت زمانی که نظریه‌ای درباره بنیان‌گذار Shiba Inu meme منتشر کرد و او را زیر سوال برد به تیتر خبرها تبدیل شد. این بار وی توجه خود را به توکن دیگری به نام Filecoin معطوف کرده است. در گزارشی منتشر شده BoringSleuth درابتدا توضیح داد که چگونه به یافته‌های خود رسیده است و بعد از آن گفت که با نقشه‌برداری ازکیف پول‌ها توانسته روند انجام تراکنش‌های تامین مالی برای تعدادی کیف پول را شناسایی کند.

اخبار مرتبط:بعد از بروزرسانی(Merge (Ethereum2.0 ملزمات بین اتریوم با سازمان کنترل سرمایه‌های خارجی(OFAC) به ۴۵% کاهش یافت

به گفته وی یکی از مواردی که مورد توجه قرار گرفت این بود که برخی کیف پول‌ها ETH را با اعداد اعشاری طولانی به کیف پول Filecoin ICO ارسال کرده‌اند .او توانست ۱۲۵۵تراکنش را با این اعداد اعشاری طولانی شناسایی کند. جالب اینجاست همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید 296 کیف پول تراکنش‌های ETH را با عدد پایانی ۹۳۷و ۲۲۸کیف پول تراکنش‌های ETH خود را با عدد ۹۶۷ و ۱۷۹ کیف پول تراکنش‌هایETH را با عدد پایانی  ۶۹۷ و ۱۱۱ کیف پول تراکنش‌هایETH خود را با عددپایانی ۶۹۶ انجام داده‌اند.

نقش ETH در ico فایلکوین

بازپرس ادعا می‌کند که این کار بنیانگذاران و برنامه‌نویس‌هایی است که سعی داشتند این طور به نظر برسد، مردم علاقه زیادی به ICO فایل‌کوین دارند. BoringSleuth گفت زمانی که قصد دارید طوری جلوه دهید که تعداد زیادی از مردم به کپی تریدینگ توکن شما علاقه‌مند شوند و مثلا قرار است فقط تعداد انگشت‌شماری توکن در مرحله ICO به فروش برسند باید از کدهای خاصی استفاده کنید که مشحص کند چه کسی چه چیزی را معامله کرده است.

نقش اتریوم در تراکنش‌های ICO Filecoin 

تحقیقات در ابعاد گسترده‌تری انجام شده و محقق به این نتیجه رسیده است که بنیاد اتریوم و بنیان‌گذار آن ویتالیک بوترین(Vitalik Buterin) در این مورد دخالت داشته‌اند. همچنین گروه CCP، Cumberland و Prometheum را به ICO فایلکوین مرتبط دانسته و این اتفاق را به عنوان یک کلاه‌برداری معرفی کرده است.

اخبار مرتبط: مشتریان اتریوم تنوع بیشتری نسبت به بیت‌کوین دارند، آیا این خوب است؟

BoringSleuth اعلام کرد که کیف‌پول‌ها را با هم گروه‌بندی کرده و سپس آن‌ها را با پایگاه داده‌های صحیح شبکه‌ها و کیف‌پول‌ها مقایسه کرده و توانسته است مالکیت هر کیف پول را به شخص یا شرکت مختلف اختصاص دهد و به نظر می‌رسد گزارش منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی مربوط به آن باشد. وی در پایان تحقیقات خود گفت:

بدون شک، داستان‌های بسیاری در این زمینه وجود دارد که در آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

بررسی روند قیمت میم‌کوین BEFE

کلید موفقیت در بازار غیرقابل پیش‌بینی رمزارزها، شناسایی و سرمایه‌گذاری زودهنگام روی…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرونده ریپل و SEC: وکلای دو طرف از تجدید نظر، توافق و جریمه احتمالی خبر می‌دهند

ریپل لایحه مخالفت خود را علیه لایحه مربوط به جبران خسارت توسط…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

کلاهبرداری 26 میلیون دلاری در پیش‌فروش میم‌کوین سولانا

زاخ‌اکس‌بی‌تی، کارآگاه دنیای ارز دیجیتال، در شبکه اجتماعی X هشدار جدی‌ای داد.…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید