صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : کدام صرافی‌ها از مشکلات بایننس سود بردند

کدام صرافی‌ها از مشکلات بایننس سود بردند

Binance exchange problem

پس از خبر تسویه بایننس با مقامات آمریکایی، این صرافی شاهد خروج قابل توجهی از سرمایه بوده است. اما انتشار این خبر به نفع کدام صرافی‌ها بود؟ بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال آمریکا Coinbase، در چند هفته گذشته شاهد افزایش قابل توجه تراکنش‌ها بوده و به عنوان یکی از برندگان این بحران مطرح شده است.

بر اساس گزارش Kaiko علاوه بر کوین‌بیس، صرافی Bybit نیز به عنوان یکی دیگر از برندگان مشکلات نظارتی بایننس ظاهر شد. Kaiko گزارش می‌دهد که صرافی کریپتو مستقر در دبی پس از تسویه حساب بایننس، هر ساعت سهم بازار خود را افزایش داده و در نهایت به افزایش ۵۰ درصدی سهم بازار منجر شده است. صرافی OKX یکی دیگر از شرکت‌هایی است که طی این مدت در مناطق اروپای غربی رشد کرد.

اخبار مرتبط: افزایش کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال؛ نوامبر ۲۶۳ میلیون دلار به سرقت رفت

با وجود افزایش قابل توجه سهم بازار توسط Coinbase و Bybit، گزارش Kaiko نشان می‌دهد که این تحولات تنها نشان‌دهنده کاهش ۴درصدی سهم بازار بایننس است و همچنان  تسلط تقریباً ۴۰درصدی سهم بازار را برای خود حفظ کرده است.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید