صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : اتریوم به 3٬000 دلار رسید و از رشد بیت‌کوین سبقت گرفت

اتریوم به 3٬000 دلار رسید و از رشد بیت‌کوین سبقت گرفت

Ethereum

اتریوم با عبور از سطح ۳۱۰۰ دلار، از رشد بیت‌کوین سبقت گرفت. این بالاترین قیمت اتریوم از ژانویه ۲۰۲۲ به شمار می‌رود و پتانسیل رشد بیشتر در آینده نزدیک را دارد. عملکرد قوی اتریوم توجه بازار را به خود جلب کرده و جایگاه آن را به عنوان یک بازیگر قدرتمند در حوزه ارزهای دیجیتال تثبیت کرده است.

اتریوم با عبور از مقاومت ۳۰۰۰ دلار، روند صعودی خود را حفظ کرده است. تحلیل تکنیکال نشان‌دهنده ادامه این روند صعودی و احتمال رسیدن قیمت به محدوده ۳۲۰۰ تا ۳۲۵۰ دلار است.

اتریوم نه تنها مقاومت ۳۰۰۰ دلار را شکسته است، بلکه از رشد اخیر بیت‌کوین نیز فراتر رفته و جایگاه خود را بالاتر از سطح حمایتی ۲۸۸۰ دلاری تثبیت کرده است. این جهش، برتری تدریجی اتریوم نسبت به رقیب اصلی‌اش، بیت‌کوین را نشان می‌دهد. با وجود چشم انداز مثبت برای اتریوم، این ارز دیجیتال همچنان با موانعی مانند سطح مقاومت ۳٬۱۲۰ دلاری روبه‌رو است. عبور از این سد برای رشد پایدار ضروری است، در غیر این صورت ممکن است شاهد افت اصلاحی قیمت باشیم. با وجود روند رشد امیدوارکننده، همچنان باید مراقب بود، زیرا تحرکات آتی قیمت نامشخص است.

اخبار مرتبط: تمرکز سرمایه‌گذاران به هوش مصنوعی و زیرساخت‌های وب3

منبع: coinmarketcap.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید