صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : جهش 18 درصدی ENA در این هفته! آیا قیمت ENA می‌تواند به 1 دلار بازگردد؟

جهش 18 درصدی ENA در این هفته! آیا قیمت ENA می‌تواند به 1 دلار بازگردد؟

صنعت ارزهای دیجیتال همچنان شاهد نوسانات قیمتی در میان احساسات متضاد بازار است. به علاوه، اتریوم، پیشرو آلت‌کوین‌ها، همچنان برای حفظ قیمت بالای ۳۰۰۰ دلار تلاش می‌کند که نشان‌دهنده‌ی تسلط شدید احساسات نزولی در بازار است.

از سوی دیگر، قیمت ENA با جهشی ۲.۸۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و حجم معاملات روزانه‌ی ۶۲۵.۴۴ میلیون دلاری (افزایش ۴۴.۳۱ درصدی) عملکرد مثبتی داشته است. همچنین، این ارز دیجیتال در یک هفته‌ی گذشته ۱۵.۱۸ درصد افزایش یافته است که نشان‌دهنده‌ی افزایش خوش‌بینی نسبت به این آلت‌کوین در بازار است.

توکن ENA پس از راه‌اندازی، توجه زیادی را در بازار جلب کرد و در طی چند روز آینده با افزایش ۱۸۸ درصدی همراه شد. پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخی ۱.۵۲۳ دلار، قیمت ENA چند روز در یک روند خنثی قرار گرفت. با افزایش نوسانات بازار، فشار فروش بالا رفت و قیمت ۴۷.۴۷ درصد کاهش یافت. از آن زمان، قیمت در محدوده‌ی بسته‌ی ۰.۷۵۰ تا ۰.۹۷۵ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده‌ی فشار ضعیف خرید و فروش برای این آلت‌کوین است. شاخص MACD با کاهش مداوم هیستوگرام سبز، حاکی از افزایش فشار فروش در بازار است. همچنین، میانگین‌ها احتمال زیادی برای همگرایی نزولی را نشان می‌دهند که چشم‌انداز منفی را برای این آلت‌کوین در این هفته پیش‌بینی می‌کند.

اگر بازار بتواند قیمت را بالاتر از سطح مقاومت کلیدی ۰.۹۷۵ دلار برساند، خریداران دوباره قدرت می‌گیرند و سطح مقاومت بالایی ۱.۱۷۵ دلار را آزمایش می‌کنند. حفظ قیمت در آن سطح، زمینه‌ای را برای تلاش دوباره‌ی توکن ENA جهت رسیدن به سقف قیمتی ۱.۳۷۵ دلار در آینده فراهم می‌کند. با این حال، اگر خریداران نتوانند دوباره قدرت بگیرند، قیمت ENA در زیر فشار نزولی به معامله ادامه داده و در این ماه برای آزمایش سطح حمایت ۰.۷۵۰ دلاری تلاش خواهد کرد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید