صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پروتکل استیکینگ اتریوم EigenLayer جزئیات ایردراپ خود را منتشر کرد

پروتکل استیکینگ اتریوم EigenLayer جزئیات ایردراپ خود را منتشر کرد

بنیاد Eigen، که حامی پروتکل ری‌استیکینگ اتریوم به نام EigenLayer است، جزئیات مربوط به ایردراپ توکن آینده خود را منتشر کرد. این ایردراپ از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۱۰ مه ۲۰۲۴) به کاربران واجد شرایط توکن EIGEN اختصاص خواهد یافت.

EigenLayer چیست؟

EigenLayer پروتکلی است که به کاربران امکان می‌دهد اتریوم (ETH) خود را در چندین بلاک‌چین و به‌طور همزمان“استیک” کنند. به عبارت ساده، کاربران می‌توانند با همان سرمایه از دو جا سود ببرند؛ بدین ترتیب امنیت چندین شبکه به‌طور همزمان تامین می‌شود.

چه کسانی واجد شرایط دریافت ایردراپ هستند؟

ایردراپ EigenLayer در دو فاز انجام خواهد شد. در فاز اول، ۹۰ درصد از توکن‌ها به کاربرانی که قبل از ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ (۱۵ مارس ۲۰۲۴) ETH را به طور مستقیم با EigenLayer یا از طریق توکن‌های LRTs استیک کرده اند، توزیع می شود. ۱۰ درصد باقی مانده در فاز بعدی با جزئیات بیشتر که متعاقباً اعلام خواهد شد، توزیع خواهد شد.

محدودیت های مهم

ایردراپ دارای محدودیت های جغرافیایی است. به دلیل مسائل مربوط به مقررات، کاربران برخی از مناطق از جمله ایالات متحده، کانادا، چین و ایران مجاز به شرکت در این ایردراپ نیستند. علاوه بر این، استفاده از VPN یا پروکسی برای دور زدن این محدودیت‌ها ممنوع است.

آینده EigenLayer

بنیاد EigenLayer قصد دارد در مجموع 15 درصد از عرضه توکن EIGEN را از طریق ایردراپ‌های آتی توزیع کند. آنها همچنین بنیادی را برای حمایت از توسعه و تحقیقات مداوم پروتکل EigenLayer ایجاد خواهند کرد.

برنامه زمانبندی ایردراپ

  • شروع توزیع: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۱۰ مه ۲۰۲۴)
  • پایان توزیع: ۱۷ شهریور ۱۴۰۳ (7 سپتامبر ۲۰۲۴) (۱۲۰ روز)

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید