صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : خالق Dogecoin سکوت خود را در مورد اعلان بزرگ DOGE می شکند

خالق Dogecoin سکوت خود را در مورد اعلان بزرگ DOGE می شکند

خالق دوج‌کوین، بیلی مارکس، که با نام مستعار Shibetoshi Nakamoto نیز شناخته می‌شود، بار دیگر خود را از مسیر فعلی این ارز دیجیتال محبوب جدا کرد. در بحبوحه گمانه‌زنی‌های گسترده در شبکه‌های اجتماعی درباره یک «اعلامیه بزرگ» برای دوج‌کوین، مارکس به سرعت هرگونه امیدی را برباد داد و تأیید کرد که طی ده سال گذشته از این پروژه فاصله گرفته است.

مارکس، مغز متفکر پشت خلق دوج‌کوین، این ارز دیجیتال را به عنوان جایگزینی شوخ‌آمیز برای رقبای جدی‌تر در حوزه ارزهای دیجیتال، مانند بیت‌کوین، راه‌اندازی کرد. با این حال، او پس از پی‌ریزی این ارز دیجیتال الهام‌گرفته از میم، به تدریج از کانون توجه خارج شد و مدیریت پروژه را به جامعه واگذار کرد.

در همین حال، قیمت دوج‌کوین در حال افزایش قابل توجهی بوده است که بر ابهام و گمانه‌زنی‌های پیرامون این ارز دیجیتال می‌افزاید. در چرخشی غیرمنتظره، ارزش دوج‌کوین در چند روز گذشته ۴.۵ درصد افزایش یافته و به بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۱۶۸۳۲ دلار رسیده است. قابل توجه است که این افزایش، جهشی ۳۰ درصدی از پنجشنبه گذشته را نشان می‌دهد و دوج‌کوین را از پایین‌ترین سطح اخیر خود یعنی ۰.۱۲۴ دلار به طور قابل توجهی بالا برده است.

در حال حاضر دلایل افزایش قیمت دوج‌کوین در حال بررسی است و گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد محرک‌های احتمالی این روند صعودی وجود دارد. علیرغم نبود اعلامیه‌های قطعی، تئوری‌ها از ادغام شایعه‌شده دوج‌کوین به عنوان گزینه پرداخت توسط تسلا تا احتمال پذیرش آن در شرکت‌های ایلان ماسک متغیر است. با ادامه توجه سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان در سراسر جهان به دوج‌کوین، پیش‌بینی «اعلامیه‌های بزرگ» بر جذابیت این ارز دیجیتال محبوب مبتنی بر میم می‌افزاید.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید