صفحه اصلی > اخبار و اخبار داخلی : رویداد دیفایردی برگزار شد

رویداد دیفایردی برگزار شد

رویداد دیفایر دی همزمان با رونمایی از رسانه دیفایر،‌ چهارشنبه یکم شهریور ماه در سالن پلنت کارخانه  نوآوری آزادی برگزار شد. فعالان حوزه ارز دیجیتال،‌ دیفای و بلاک‌چین در این رویداد که اولین دورهمی جامعه دیفای ایران بود، کنار هم جمع شده و درباره مباحث مربوط به قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال، اکوسیستم دیفای و توکنومیکس صحبت کردند.  در ابتدای این رویداد، بهمن حبیبی، مدیر مسئول رسانه دیفایر، ضمن خوش‌آمدگویی به افراد حاضر در رویداد «دیفایردی»، از رسانه تخصصی دیفای با نام «دیفایر» رونمایی کرد.
سهیل نیکزاد، از اعضای هیئت موسس انجمن بلاک‌چین ایران در این رویداد درباره «آینده صنعت دیفای» سخنرانی کرد و به بررسی چالش‌های این صنعت پرداخت.

نیکزاد در ارائه خود به معرفی بازارهای مالی غیرمتمرکز و بررسی مزایا، معایب و حجم بازار دیفای پرداخت و در نهایت توضیح داد که «آینده تنظیم‌گری، دیفای است». این عضو انجمن بلاک‌چین ایران همچنین اظهار داشت: «صنعت دیفای سالانه ۳۴۰ درصد می‌کند، یعنی هر سال حجم بازار آن ۴.۵ برابر می‌شود. برای همین ما دور هم جمع می‌شویم و درباره دیفای صحبت می‌کنیم.»

پرهام لیلیان نیز در نخستین دورهمی دیفای ایران به شرح توکنومیکس متیک پرداخت. لیلیان در ارائه خود به مقایسه توکنومیکس و توکن‌اکونومیکس پرداخت و سپس روش‌های جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها را معرفی کرد. در نهایت، این توسعه‌دهنده بلاک‌چین، چگونگی توکنومیکس متیک را با توجه به داده‌ها و روش‌های مختلف برای افراد حاضر در رویداد دیفای‌دی توضیح داد.

پروانه حسین‌زاده

پست های مرتبط

ده سالگی مونرو: جشن یک دهه تعهد به حریم خصوصی و امنیت

در دنیای پرشتاب و پویای فناوری، ۱۸ آوریل ۲۰۱۴ نقطه عطفی در…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بیت‌کوین در گرداب نزولی؛ اصلاح موقتی یا آغاز یک روند نزولی؟

بیت‌کوین پس از یک ماه اوج‌گیری، به کانال ۶۰ هزار دلاری سقوط…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بایننس با پرداخت جریمه 2میلیون دلاری به دنبال بازگشت به هند است

صرافی بایننس، پس از ممنوعیت فعالیت در ژانویه گذشته توسط دولت هند،…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید