صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی Dan Tapiero: رشد تریلیون دلاری رمزارزها در آينده نزدیک

پیش‌بینی Dan Tapiero: رشد تریلیون دلاری رمزارزها در آينده نزدیک

مدیر عامل 10T Holdings و 1RoundTable Partners، در مصاحبه با The Block درباره تاثیر خیزش بازار Q4 بر بازار ثانویه ارزهای دیجیتال صحبت می‌کند و می‌گوید چرا همچنان به رشد چند تریلیون دلاری این صنعت خوشبین است.
Dan Tapiero توضیح می‌دهد که چگونه بازار ثانویه ارزهای دیجیتال هنوز شاهد افزایش ارزش قابل توجهی در Q4 نبوده است، بخشی از این موضوع به دلیل عدم حضور شرکت‌های خصوصی سرمایه‌گذاری است که بعد از سقوط FTX از این فضا خارج شده‌اند. با این حال Tapiero معتقد است، کمبود رقابت در بازار ثانویه ارزهای دیجیتال برای مدت طولانی ادامه نخواهد یافت و به همین علت در حال جمع‌آوری چهارمین صندوق سرمایه‌گذاری رشد برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال است. در پایان Tapiero اذعان کرد:

بازار ارزهای دیجیتال هنوز در مراحل اولیه رشد خود است و حتی پتانسیل چند تریلیون دلاری دارد و به‌‎زودی سرمایه‌گذاران معتبر بیشتری به این فضای نوظهور وارد خواهند شد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

 

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید