صفحه اصلی > اخبار : با استعفای مدیر مالی و وکیل عمومی “شرکت‌ پارادایم” فعال درسرمایه‌گذاری ریسکی در ارزهای دیجیتال، این ماه چه اتفاقی خواهد افتاد؟

با استعفای مدیر مالی و وکیل عمومی “شرکت‌ پارادایم” فعال درسرمایه‌گذاری ریسکی در ارزهای دیجیتال، این ماه چه اتفاقی خواهد افتاد؟

paradigm-

بر اساس ایمیل داخلی شرکت، انتظار می‌رود که ناتان آپسل(Nathan Apsel)، مدیر مالی شرکت پارادایم، و رینا جشنانی-اسلوسارز(Reena Jashnani-Slusarz)، مشاور عمومی شرکت تا اواسط شهریور(سپتامبر) از این شرکت خارج شوند.

در این ایمیل توضیح داده شده بود که جدایی آپسل و جشنانی-سلوسارز پس از بیش از دو سال خدمت صورت می گیرد که در طی این مدت شرکت شاهد رشد قابل توجهی بوده است. از آن زمان به بعد، پارادایم دو برابر شد، اولین صندوق سرمایه گذاری خود را راه اندازی کرد، اولین نشست LP حضوری خود را میزبانی کرد و تیم های حقوقی و مالی خود را گسترش داد.

آلانا پالمدو(Alana Palmedo)، مدیر ارشد اجرایی، در این ایمیل گفته است: «می‌خواهم از هر دوی آن‌ها به خاطر کمک‌های فوق‌العاده‌شان و کمک به ما در ایجاد پارادایم به آنچه امروز هستیم تشکر کنم. “تیم‌های حقوقی و مالی ما به لطف شما قوی و قدرتمند هستند!”

از آن زمان به بعد، پارادایم دو برابر شد، اولین صندوق سرمایه گذاری خود را راه اندازی کرد، اولین نشست LP حضوری خود را میزبانی کرد و تیم‌های حقوقی و مالی خود را گسترش داد.

در حالی که این شرکت دلیل خاصی برای خروج آن‌ها ارائه نکرده است، منابع آگاه ادعا کرده اند که این شرکت تیم حقوقی خود را تحت رهبری مدیر ارشد حقوقی کیتی بیبر(Katie Biber) حفظ خواهد کرد. بیبر، که بیش از یک سال پیش به پارادایم پیوست، به نظارت بر بخش حقوقی ادامه خواهد داد. منابع همچنین فاش کرده اند که پارادایم در ماه‌های آینده یک مدیر مالی جدید را اعلام خواهد کرد.

این می تواند به این معنی باشد که شرکت قصد دارد مسیر رشد خود را بدون کاهش کارکنان یا ایجاد تغییرات قابل توجه در عملیات کلی خود ادامه دهد. استخدام‌های اخیر در تیم سیاست‌گذاری، مانند الکس گریو(Alex Grieve)، و اضافه شدن کوکی ویز(Cookie Wiese) به‌عنوان رهبر مردم، این ایده را تقویت می‌کند که پارادایم تعهد خود را به گسترش و ارتقاء حفظ می‌کند.

ماه گذشته، پارادایم اختیارات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را برای تنظیم بازارهای ثانویه برای دارایی‌های کریپتو به چالش کشید.  این شرکت در پرونده SEC علیه صرافی ارزهای دیجیتال Bittrex، برای به چالش کشیدن تلاش قانون‌گذران برای گسترش صلاحیت خود بر بازارهای ثانویه کریپتوها، یک گزارش کوتاه ارسال کرد.

در سند حقوقی ارائه شده به دادگاه، پارادایم استدلال کرد که ادعاهای SEC علیه Bittrex و سایر صرافی های رمزنگاری اساساً با پرونده های قبلی آن علیه فروشندگان توکن متفاوت است.

پارادایم، که قبلاً یک گزارش کوتاه مشابه در حمایت از Coinbase ارائه کرده بود، از گری جنسلر(Gary Gensler)، رئیس SEC به دلیل موضع ناسازگارش در تنظیم بازارهای ثانویه انتقاد کرد. این شرکت استدلال کرد که خود جنسلر اعتراف کرده که آژانس برای تنظیم این بازارها در سال 2021 فاقد اختیار است.

اماSEC  اکنون ادعا می کند که صاحب اختیار است و به دنبال اعمال مجازات علیه شرکت‌هایی است که قوانین را رعایت نکرده‌اند.

این شرکت سرمایه‌گذاری همچنین ادعا کرد که حتی اگر یک دارایی ارز دیجیتال در ابتدا در یک ICO فروخته شده باشد، SEC هیچ مبنای قانونی ندارد که با کمک آن استدلال شود این دارایی خود یک قرارداد سرمایه‌گذاری است.

به نظر شما تلاش برای قانون‌گذاری در فضای دیجیتال درست است؟

منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

صندوق‌های قابل معامله‌ اتر، دروازه‌ای به دنیای اتریوم بدون کیف پول

صندوق‌های قابل معامله‌ی آتی اتر (Ether futures ETFs)، برخلاف تصور عموم، مستقیماً…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

انفجار بی‌سابقه کارمزدها در بیت‌کوین بعد از هاوینگ

بیت‌کوین در پانزدهمین سالگرد تولدش، چهارمین هاوینگ خود را پشت سر گذاشت.…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحولات کلیدی در بازار صندوق‌های قابل معامله بیت‌کوین

همانطور که در روندهای اخیر بازار و پیش‌بینی‌های کارشناسان مشاهده می‌شود، چشم‌انداز…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید