صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تب و تاب رمزارزها در جشنواره وب3 هنگ کنگ

تب و تاب رمزارزها در جشنواره وب3 هنگ کنگ

با وجود کاهش تعداد شرکت کنندگان، امسال در جشنواره وب 3 هنگ کنگ، اشتیاق نسبت به سال گذشته بیشتر شده است. افزایش سر به فلک کشیده قیمت بیت‌کوین باعث جذب تعداد بیشتری از شرکت کنندگان خارجی نسبت به سال گذشته شده است.

مایکل وونگ وی-لون، معاون وزیر دارایی، روز شنبه در سخنرانی افتتاحیه خود گفت که قریب به اتفاق شرکت کنندگان – حدود 80 درصد – از خارج از هنگ کنگ آمده اند. لو ویدینگ، مدیرعامل گروه وانشیانگ که مالک گروه برگزار کننده رویداد، HashKey Group، است، گفت که به طور خاص در کنفرانس 2024 شاهد حضور تعداد بیشتری از غرفه داران از اروپا و ایالات متحده هستیم.

با تلاش هنگ کنگ برای تبدیل شدن به یک مرکز مهم رمزنگاری، این شهر رویدادهای بیشتری در حوزه وب 3 را به خود جلب کرده و سعی در جذب سخنرانان برجسته دارد. کتی وود، سرمایه گذار و بنیانگذار شرکت مدیریت سرمایه آمریکایی ARK Invest، برجسته ترین سخنران جشنواره وب 3 امسال بود، اگرچه او به صورت مجازی و از طریق ویدیوچت صحبت کرد. او از تلاش های نظارتی هنگ کنگ تمجید کرد و گفت که ایالات متحده در این زمینه عقب مانده است.

وود در مصاحبه ای روی صحنه با HashKey Capital گفت:

«ما از کاری که هنگ کنگ در زمینه ارائه یک چارچوب نظارتی جامع برای صرافی ها و موسسات از نظر نگهداری دارایی های دیجیتال انجام داده است، بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم.»

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

انتقال 1 میلیار دلار بیت‌کوین با کارمزد ۷ دلاری بانکداری سنتی را به چالش کشید!

انتقال بیت‌کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار، تنها با پرداخت…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

رویداد پیتزادی بیت‌کوین: سالگرد اولین تراکنش بیت‌کوین

روز ۲۲مه، به عنوان “روز پیتزا بیت‌کوین” شناخته می‌شود که داستانی جالب…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کشف ۷۳ دستگاه ماینر غیرمجاز در کرمانشاه

سید حامد حسینی، مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه،…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید