صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : انقلاب کیف پول هوشمند کوین‌بیس: خداحافظی با کارمزدها و عبارات بازیابی پیچیده

انقلاب کیف پول هوشمند کوین‌بیس: خداحافظی با کارمزدها و عبارات بازیابی پیچیده

کوین‌بیس، غول صرافی رمزارزها در آمریکا، از راه‌اندازی پلتفرم جدید کیف پول هوشمند خود خبر داد. این خبر نویدبخش ورود به فصل جدیدی برای محصول «کیف پول کوین‌بیس» است. بر اساس گفته‌های کوین‌بیس در وبلاگ رسمی آن‌ها، این پلتفرم با حذف کارمزدهای شبکه و عبارات بازیابی، «تجربه‌ی کار با بلاکچین را متحول خواهد کرد.»

کوین‌بیس می‌گوید:

کیف پول‌های هوشمند تجربه‌ای بهینه و بدون کارمزد در بلاکچین ارائه می‌دهند. این سادگی در کنار پشتیبانی از چندین بلاکچین و ادغام با اپلیکیشن‌های مهم، ورود به دنیای بلاکچین را به سادگی ورود به وب‌سایت مورد علاقه‌تان می‌کند. تا به امروز، ورود به دنیای بلاکچین روندی کند، پرهزینه و پیچیده بوده است که مستلزم نصب اپلیکیشن‌های مجزا و استفاده از نسل اول بلاکچین‌ها بوده است. کیف پول‌های هوشمند با سهولت استفاده در کنار شبکه‌های لایه‌ دوم نسل جدید مانند Base، بالاخره صحنه را برای ورود افراد بیشتری به دنیای بلاکچین آماده می‌کنند. اکنون، ورود به این دنیا آسان، سریع و ارزان است.

کوین‌بیس برای کیف پول هوشمند جدید خود، یک وب‌اپلیکیشن همراه ارائه می‌دهد که شامل قابلیت‌هایی مانند مدیریت دارایی و هویت، خرید، ارسال، تبدیل ارز، مدیریت NFT و تاریخچه تراکنش‌ها می‌شود. این وب‌اپلیکیشن پلتفرم اصلی کاربران کیف پول هوشمند برای مدیریت دارایی‌هایشان خواهد بود.

این شرکت اعلام کرده است که با راه‌اندازی این پلتفرم، کیف پول‌های هوشمند در ابتدا از هشت شبکه از جمله Base، اتریوم، آپتیمیزم، آربیتروم، پالیگان، آوالانچ، بایننس‌چین و زورا پشتیبانی خواهند کرد و پشتیبانی از شبکه‌های دیگر نیز در آینده گنجانده خواهد شد.

کوین‌بیس همچنین با راه‌اندازی کمپین «هزینه کارمزد صفر با Base»، توسعه‌دهندگان را به ادغام کیف پول‌های هوشمند در اپلیکیشن‌هایشان تشویق می‌کند. این کمپین به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا با تامین هزینه‌ی تراکنش‌های کاربرانشان، عملا هزینه‌ی ورود به بلاکچین را برای کاربران به صفر برسانند.

کوین‌بیس می‌گوید:

کیف پول‌های هوشمند ما گامی بلند به جلو در دنیای مدیریت شخصی دارایی‌های دیجیتال و تراکنش‌های بلاکچینی محسوب می‌شوند. با رفع دغدغه‌های اصلی کیف پول‌های سنتی و ارائه‌ی تجربه‌ای یکپارچه، امن و کاربرپسند، کیف پول‌های هوشمند شیوه‌ی تعامل ما با بلاکچین را متحول خواهند کرد. ما از اینکه توسعه‌دهندگان و کاربران می‌توانند از این راه‌حل نوآورانه بهره‌مند شوند، هیجان‌زده‌ایم و معتقدیم که ساده‌سازی تجربه‌ی ورود به این دنیا، منجر به پذیرش گسترده‌ی آن خواهد شد.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید