صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : کوین‌بیس کیف پول وب ۳ مخصوص سازمان‌ها و شرکت‌ها راه‌اندازی می‌کند

کوین‌بیس کیف پول وب ۳ مخصوص سازمان‌ها و شرکت‌ها راه‌اندازی می‌کند

کوین‌بیس(Coinbase)

در هفته‌های گذشته اخباری مبنی بر ارائه خدمات وام‌دهی کوین‌بیس به سازمان‌ها در دیفایر منتشر شد. کوین‌بیس(Coinbase) که یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های رمز ارزی است امروز برای تسهیل معاملات نهادهای بزرگ خدمتی جدیدی را ارائه داده است که در آن شرکت‌ها قادرند  با استفاده از  Web3، DeFi و NFT به طور رسمی کیف پول Web3 خود را راه‌اندازی کنند.

اخبار مرتبط: کوین‌بیس خدمات وام‌دهی به سازمان‌ها را راه‌اندازی می‌کند

طبق بیانیه کوین‌بیس، این کیف پول رمزنگاری بر فناوری MPC تکیه می‌کند و به مشتریان اجازه می‌دهد تا توکن‌های شبکه‌های پشتیبانی شده را ذخیره نماید، به منابع مالی دسترسی داشته باشند و با dApps و قراردادهای هوشمند تعامل داشته باشند و ازنقدینگی‌های غیرمتمرکز برای تجارت بهره ببرند.

کیف پول Web3 کوین‌بیس همچنین امکان دسترسی مستقیم به DeFi را فراهم می‌کند و امکان خرید و فروش و mint NFT  را برای مشتریان فراهم می‌کند و اجازه می‌دهد NFT های خود را  مدیریت کرده و از حساب‌های اجتماعی Web3 استفاده کنند. مشتریان می‌توانند به صورت مستقیم از حساب Prime خود به کیف پول دسترسی پیدا کنند. این کیف پول NFTs ، DeFi ، DAO و توکن‌های رمزارز از نه شبکه مختلف را پشتیبانی می‌کند و امکان جابه‌جایی بیش از ۳۳۰۰۰ توکن در شش زنجیره اصلی برای تجارت در آن فراهم شده است.

کوین‌بیس شرایط را به نفع شرکت‌ها تغییر می‌دهد

کوین‌بیس برای تعریف مجدد امنیت و گزارش‌دهی برای شرکت‌ها کیف پول Coinbase Prime Web3 را متناسب با نیازهای اساسی مشتریان سازمانی توسعه داد و در این باره اعلام کرد: به دلیل نیاز به گزارش‌گیری یک‌پارچه و شفاف در شرکت‌های بزرگ این کیف پول طراحی شده است تا تاریخچه تمام فعالیت‌ها از جمله توضیحات دقیق تراکنش‌ها را ثبت کند. کیف پول پیشنهادی کوین‌بیس می‌تواند به روند کاری موجود در نهادهای بزرگ متصل شود و در نتیجه حسابرسی را در آن‌ها تسهیل نماید.

به گفته کوین‌بیس(Coinbase) این کیف پول به مشتریان اجازه می‌دهد تا پردازش تراکنش‌های کارآمد را تعریف کنند و سیاست‌های Web3 را براساس نیازهای امنیت سازمان خود مدیریت کنند. به عنوان مثال شرکت‌ها می‌توانند نقش‌هایی با دسترسی‌های متفاوت به کاربران اختصاص دهند.علاوه بر این کیف پول Prime Web3 می‌تواند سلسله مراتبی که مشتری سازمان استفاده می‌کند، بازتاب داده و تخصیص نقش‌ها را آسان‌تر کند.

تمرکز عمده بر امنیت

کوین جانسون(Kevin Johnson) معاون فروش و تجارت سازمان‌هادر کوین بیس، در مورد توجه ویژه به امنیت اظهار داشت:هر روزشرکت‌های بیشتری را می‌بینیم که می‌خواهند به نحوی در این زنجیره‌ی قانونی شرکت کنند یا از طریق کاهش NFT یا حتی رای دادن در DAO. اما آن‌ها به یک راه مطمئن برای انجام این کار نیاز دارند.

به گفتۀ کوین‌بیس امنیت در قلب این کیف پول ایجاد شده است. زیرا از همان پروتکل‌های امنیتی Coinbase Prime استفاده می‌کند. به عنوان مثال، این کیف پول دارای 2FA است که با  YubiKey فعال شده و یک همچنین لایۀ اضافۀ آفلاین برای امنیت بیشتر به مشتریان ارائه شده است.

بر اساس این بیانیه کیف پول Coinbase Prim برای کنترل خطرات حضور نفر سوم در تراکنش‌ها به هشدار تایید، هشدار صحت اطلاعات و رعایت  قوانین و امنيت مجهز شده است و تراکنش‌ها را قبل از انجام به صورت پیش‌نمایش درمی‌آورد. رونمايي از این ابزار نشان‌دهنده حرکت مداوم Coinbase به اعماق DeFi است. 

منبع:cryptopotato.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید