صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : احتمال جهش ۱۵۰۰ درصدی قیمت کاردانو!

احتمال جهش ۱۵۰۰ درصدی قیمت کاردانو!

تحلیلگر محبوبی به نام Javon Marks در پلتفرم X (سابقا توییتر) پیش‌بینی کرده است که قیمت رمز ارز ADA، توکن بومی پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو، می‌تواند در آینده نزدیک رشدی بیش از ۱۵۰۰ درصد داشته باشد.

این تحلیلگر با اشاره به افزایش بیش از ۲۰۰ درصدی قیمت ADA پس از شکستن مقاومت، اعتقاد دارد که این ارز دیجیتال پتانسیل صعود بیشتر را دارد. مارکس می‌گوید اگر روند صعودی ادامه پیدا کند، ADA می‌تواند تا ۴۶۰ درصد دیگر افزایش یافته و به هدف ۲.۷۷ دلاری برسد. او با استناد به داده‌های تاریخی، احتمال رسیدن قیمت به ۷.۸ دلار (رشد ۱۵۰۰ درصدی) را نیز مطرح کرده است.

تحلیلگر دیگری به نام Trend Rider هم بر توانایی ADA برای حفظ سطح حمایتی خود تأکید می‌کند و می‌گوید در صورت حفظ این سطح طی یک تا دو هفته آینده، فشار فروش کاهش یافته و قیمت می‌تواند جهش پیدا کند.

با وجود اصلاح اخیر بازار ارزهای دیجیتال که منجر به کاهش بیش از ۲ درصدی قیمت ADA طی ۲۴ ساعت گذشته و بیش از ۲۳ درصد در یک ماه گذشته شده است، جامعه کاردانو همچنان به توسعه شبکه خود ادامه می‌دهد. تعداد قراردادهای هوشمند Plutus V2 این شبکه علی‌رغم افت بازار، در یک ماه گذشته بیش از ۱۰۰۰ عدد افزایش یافته است.

لازم به ذکر است که تعداد کل قراردادهای هوشمند کاردانو در ژانویه ۲۰۲۲ و پس از راه‌اندازی هاردفورک Alonzo که امکان اجرای قراردادهای هوشمند را در این شبکه فراهم کرد، از مرز ۱۰۰۰ عدد گذشت. این رویداد باعث شد تا کاردانو بتواند با بلاکچین‌های رقیب نظیر بایننس چین، اتریوم و سولانا رقابت کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید