صفحه اصلی > اخبار : چشم انداز کوتاه مدت قیمت بیت کوین نزولی است

چشم انداز کوتاه مدت قیمت بیت کوین نزولی است

بیت کوین(BTC) در ساعات صبح روز دوشنبه به کمتر از ۲۶۰۰۰ دلار سقوط کرد، زیرا به طور کلی نگاهی نزولی میان معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد و هیچ کاتالیزوری برای افزایش قیمت نیست.
داده‌های کوین‌گکو(CoinGecko) نشان می‌دهد که بیت‌کوین قبل از اینکه اندکی بهبود یابد، در بایننس به ۲۵۸۸۶ دلار سقوط کرده بود. توکن‌های اصلی ریپل(XRP)، کاردانو(ADA) و سولانا(SOL) نیزتا 2.2 درصد سقوط کردند و روند نزولی خود را از هفته گذشته ادامه دادند. اتریوم هم با وجود خرید ۶۰۸۸ اتریوم توسط وان‌اینچ(1Inch)، حدود ۱.۱ درصد سقوط کرد.
این افت در بازارهای اصلی، حتی زمانی رخ داد که بازارهای سنتی در روز دوشنبه رشد کردند؛ برای مثال شاخص های اروپایی تا ۰.۳۶ درصد افزایش یافتند.
یکی از معامله‌گران شرکت اف‌ایکس‌پرو (FxPro) به‌نام Alex Kuptsikevich در یادداشتی به CoinDesk گفت که این شرکت با استناد به داده‌های نمودار قیمت، انتظار کاهش بیشتر را دارد و تحلیل تکنیکال قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهد که بیت‌کوین در بازه‌های زمانی هفتگی نزولی باقی می ماند زیرا قیمت فعلی، کمتر از میانگین ۲۰۰ هفته‌ای خود است و خارج از کانال صعودی قرار دارد. از نظر وی محتمل‌ترین چشم‌انداز کوتاه‌مدت قیمت بیت‌کوین، کاهش به منطقه ۲۳.۹ تا ۲۴.۶ هزار دلاری است.

نگار حاتمی

پست های مرتبط

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

جهش 8 درصدی قیمت ADA با رسیدن ذخایر کاردانو به 1.5 میلیارد دلار

در حالی که بازار کریپتوکارنسی با چالش‌هایی روبرو بوده است، اکوسیستم کاردانو…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرونده‌ی FTX: بنکمن-فرید با افشاگری سلبریتی‌ها، به دنبال رهایی از اتهامات است

بلومبرگ در ۱۹ آوریل گزارش داد که بر اساس یک توافق پیشنهادی،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید