صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : چرا بیت کوین هنوز وارد بازار صعودی واقعی نشده است؟

چرا بیت کوین هنوز وارد بازار صعودی واقعی نشده است؟

btc

بیت کوین اخیراً با کاهش ۱۰ درصدی قیمت مواجه شده و حجم ورودی به صرافی‌های متمرکز (CEX) افزایش یافته است که نشان‌دهنده افزایش فروش است. داده‌های آنچین نشان می‌دهد که مالکیت BTC در حال تغییر است، با این که دارندگان بلندمدت دارایی‌های خود را جابه‌جا می‌کنند و دارندگان کوتاه‌مدت موجودی خود را افزایش می‌دهند، اما ویژگی‌های بازار صعودی را ندارند.

با این حال، تحلیلگران IntoTheBlock بر این باورند معیارهای کلیدی نشان می‌دهند که شرایط بیت کوین (BTC) مناسب یک بازار صعودی کامل نیست. IntoTheBlock می‌گوید:

نشانه‌های فعلی بیت‌کوین با آن چه در بازارهای گاوی تاریخی وجود داشته متفاوت است و پادشاه رمزارزها در سطح ۴۰/۰۰۰ دلار متوقف شده است. حجم معاملات بیت کوین هنوز به اندازه کافی بالا نیست و شاخص MVRV، که نسبت ارزش بازار به ارزش ذاتی را اندازه گیری می کند، هنوز به سطح قابل قبولی نرسیده است.

آن‌ها همچنین خاطرنشان می کنند که بیت کوین در شش ماه گذشته افت قابل توجهی نداشته است، ممکن است نشان دهنده این باشد که این حرکت نزولی فقط یک اصلاح بازار است. Juan Pellicer، محقق ارشد IntoTheBlock، گفت:

تا زمانی که شاهد توزیع مداوم دارایی ها از دارندگان بلندمدت به دارندگان کوتاه مدت، نسبت MVRV بیش از۲.۵ و افزایش چشمگیر معاملات و حجم نباشیم، نمی توان پایان بازار صعودی را اعلام کرد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: beincrypto.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید