صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین

bitcoin-price

قیمت بیت کوین در حال حاضر در یک محدوده بین ۷۳ هزار تا ۶۰.۷ هزار دلار معامله می شود. تحلیلگران انتظار دارند قیمت در همین محدوده باقی بماند تا اینکه دوباره افزایش پیدا کند. در حال حاضر سطح ۶۶.۸ هزار دلار یک مقاومت کلیدی است و سطوح حمایتی پایین‌تر از آن نیز باید زیر نظر باشند.

حلیلگرانی مثل کریپ نووو (CrypNuevo) بر این باورند که قیمت بیت کوین به زودی به سطح ۶۶ هزار دلار خواهد رسید. در این سطح تعداد زیادی از افرادی که روی کاهش قیمت بیت کوین شرط بسته بودند  ضرر خواهند کرد و باعث افت بیشتر قیمت خواهد شد. اگر قیمت بتواند بالاتر از سطح ۶۶ هزار دلار تثبیت شود، روند صعودی ادامه پیدا می‌کند. در غیر اینصورت، با کاهش قیمت به زیر ۶۴.۵ هزار دلار، سطح حمایتی بعدی ۶۲.۸ هزار دلار خواهد بود. 

تحلیل‌گران همچنین محدوده ۷۳.۲ هزار دلار را به عنوان مقاومت بلند مدت و ۵۶ هزار دلار را به عنوان حمایت بلند مدت در نظر گرفته اند و پیش‌بینی می‌کنند که بیت کوین تا چند هفته بعد از هاوینگ در همین محدوده باقی خواهد ماند و بعد از آن با قدرت بیشتری رشد خواهد کرد.

منبع: ambcrypto.com

اخبار مرتبط:  حامیان بیت‌کوین در سوئیس کمپینی برای گنجاندن BTC در ذخایر بانک ملی راه‌اندازی کردند

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید