صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

bitcoin

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از مقاومت ۶۷ هزار و ۵۰۰ دلار عبور کند، ممکن است به بالاترین رقم تاریخی خود برسد. این در حالی است که تعداد آدرس‌های جدید در شبکه بیت کوین به پایین‌ترین سطح از سال ۲۰۱۸ رسیده است.

از طرف دیگر، برخی تحلیلگران بر این باورند که فروش بیت کوین توسط کیف پول‌های کوچک، نشانه مثبتی برای بازار است. این در حالی است که صندوق‌های قابل معامله در بورس مبتنی بر بیت کوین در آمریکا، طی هفته گذشته نزدیک به ۹۵۰ میلیون دلار ورودی خالص داشته‌اند.

قیمت بیت کوین در روز دوشنبه نزدیک به ۶۷ هزار دلار رسید. در طول آخر هفته گذشته، بیت کوین ۵٪ افزایش قیمت داشته است. با این حال، در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت آن تقریبا ۰.۸٪‌کاهش یافته است.

منبع: www.theblock.co

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید