صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بیت‌کوین به دنبال فتح قله ۷۴ هزار دلاری؟

بیت‌کوین به دنبال فتح قله ۷۴ هزار دلاری؟

قیمت بیت‌کوین بعد از جهش قابل توجه به بالاترین میزان ماه مه، با واکنش های ضد و نقیضی از سوی تحلیلگران مواجه شده است. عده ای بر این باورند که این رشد پایدار نخواهد بود و نشانه هایی مثل افزایش سریع “سود باز” (Open Interest) را دلیل بر این مدعا می‌آورند.

تحلیلگری با نام مستعار Credible Crypto شرایط فعلی را برای افزایش قیمت بیت‌کوین نامطلوب میداند و سطح حمایتی کلیدی را محدوده ۶۲-۶۳ هزار دلار عنوان می‌کند.

با این حال، نگاه خوشبینانه ای هم وجود دارد. Peter Brandt، تحلیلگر کارکشته بازار، همچنان به روند صعودی بلندمدت بیت‌کوین معتقد است و می‌گوید:

من این نمودار را بارها در گذشته با کمی تفاوت نشان داده ام اما تفسیر ترجیحی من هممچنان باقی مانده است

مایکل ون د پوپ (Michaël van de Poppe) بنیانگذار و مدیرعامل شرکت معاملاتی MNTrading، دوره آرامی را برای بیت‌کوین پیش بینی می‌کند و احتمال درخشش آلت کوین ها (Altcoins) در این مدت را نیز مطرح می‌کند.

شرکت سرمایه گذاری QCP Capital، احتمال بازگشت بیت‌کوین به بالاترین قیمت تاریخی‌اش (حدود ۷۴ هزار دلار) را مطرح کرد. آن‌ها با اشاره به پذیرش گسترده بیت‌کوین توسط دولت‌ها و مؤسسات، کاهش تورم و انتخابات آتی آمریکا، اینچنین استدلال می‌کنند که:

«به نظر می‌رسد شرایط برای این جهش بزرگ مهیا باشد.»

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید