صفحه اصلی > اخبار خارجی و اخبار : Binance.us مدیرعامل و یک سوم کارکنان را از دست داد

Binance.us مدیرعامل و یک سوم کارکنان را از دست داد

اخراج کارکنان بایننس

Binance.US شعبه آمریکایی صرافی ارز دیجیتال حدودا ۱۰۰ نفر را تعدیل نیرو کرد و این بار رئیس و مدیرعامل آن نیز شرکت را ترک کرد. این کاهش و خروج کارکنان در بحبوحه اقدامات قانونی از سوی نظام‌های مالی آمریکا رخ داده است. یک سخنگوی Binance.US اخراج‌ و جدایی برایان شرودر(Brian Shroder) مدیر عامل شرکت را تایید کرد و به Cointelegraph گفت : بعد از 7 سال تجربه فعالیت در دنیای مالی این تصمیمات اتخاذ شده است تا صرافی بتواند به راه خود ادامه دهد و در آینده عملکرد قابل قبولی در فضای کریپتو ارائه دهد.

قوانین سخت‌گیرانه‌ای که کمیسیون بورس و اوراق بهادار(SEC) برای فلج کردن صنعت ما تصویب نموده پیامدهای ناگواری برای اشتغال و نوآوری درآمریکا به همراه دارد که متاسفانه تعدیل نیروی اخیر نیزبه همین علت انجام شده است. وی تایید کرد که به طور موقت مدیر ارشد حقوقی نورمن رید(Norman Reed) جایگزین شرودر(Shroder) می‌شود.

شرودر(Shroder) در سپتامبر ۲۰۲۱ به Binance.US پیوست و جدایی او بعد از فشارهای قوانین نظارتی بر این صرافی صورت گرفت. در اوایل سال جاری SEC و کمیسیون معاملات آتی کالا بایننس (Commodity Futures Trading Commission (CFTC)) از Binance.US و ازهم‌بنیانگذارصرافی Changpeng “CZ” Zhao شکایت  کردند و مدعی شدند که یک صرافی غیرقانونی را اداره می‌کنندو درآن اوراق بهادار ثبت نشده را فروخته‌اند، قوانین کالا را نقض کرده‌اند و از وجوه مشتریان سوء استفاده کرده‌اند.

اخبار مرتبط: نوسانات در بایننس ادامه‌دار است…یکی دیگر از مدیران برجسته استعفا داد

صرافی در ۹ ژوئن سپرده‌گذاری دلار را به حالت تعلیق درآورد و به مشتریان خود اطلاع داد که در بحبوحه نبرد با SEC، کانال‌های برداشت فیات را نیز متوقف خواهد کرد. بعد از آن Binance.US به مدت دو ماه به یک صرافی فقط کریپتویی تبدیل شد و در ماه اوت زمانی که همکاری با MoonPay را تضمین کرد دوباره مسیری را برای افزایش نرخ دلار باز کرد.

در جولای گزارشی از رویترز(Reuters) با استناد به داده‌های Kaiko منتشر شد که سهم بازار Binance.US در امریکا نسبت به آوریل که بیش از 22 درصد بوده است در 26 ژوئن 0.9 درصد کاهش یافته است.

منبع: cointelegraph.com

 

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید