صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بایننس شعبه روسیه خود را به CommEX فروخت

بایننس شعبه روسیه خود را به CommEX فروخت

بایننس در روسیه

بایننس تصمیم گرفت کسب‌وکار خود را به CommEX بفروشد و به طور کامل از این کشور خارج شود. این تصمیم به دلیل نگرانی‌های مربوط به رعایت قوانین است و اعلام کرده که دیگر فعالیتی در این شعبه نخواهد داشت. نوآ پرلمن(Noah Perlman) مدیر ارشد بایننس در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: 

فعالیت در روسیه با استراتژِ‌های آینده بایننس تطابق ندارد.

اخبار مرتبط: «ملکه رمزارز» در مسکو دستگیر شد

CommEX یک صرافی ارز دیجیتال است که به طور رسمی در روز سه‌شنبه راه‌اندازی شد. ظاهرا جفت‌ ارزهای معاملاتی BTC/USDT و ETH/USDT را برای معاملات اسپات در ماه جولای در فهرست خود قرار داده است. CommEX روز چهارشنبه با انتشار پستی در X اعلام کرد، از کاربران جدید در روسیه و سراسر جهان استقبال می‌کند. 

اخبار مرتبط: کاهش ۹۸٪ حجم معاملات Binance.us

بایننس در سال جاری مورد بازپرسی قرار گرفت که آیا باوجود نقض تحریم‌های امریکا در حمله روسیه به اوکراین امکان دسترسی به خدمات صرافی برای کاربران روسی فراهم است؟ 

پس از آن بایننس در ماه آگوست گفت روابط خود را با بانک‌های تحریم شده روسیه در آنیده قطع می‌کند. بایننس در روز چهارشنبه اعلام کرد که با این فروش، به طور کامل از روسیه خارج شده و تمام خدمات صرافی و تجارت خود را در روسیه طی چند ماه آینده قطع خواهد کرد.

اخبار مرتبط: ۹۰% شهروندان روسی تمایلی به روبل دیجیتال ندارند 

 در این بیانیه آمده است: بر خلاف معاملات مشابه که شرکت‌های بین‌المللی در روسیه انجام می‌دهند بایننس هیچ شراکتی از درآمدهای فروش مستمری نخواهد داشت و همچنین هیچ گزینه‌ای برای بازخرید سهام در تجارت ندارد. فرآیند خروج بایننس تا یک سال طول می‌کشد اما همه‌ دارایی‌های کاربران روسی ایمن و محافظت شده هستند.

منبع: coindesk.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید