صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بایننس شعبه روسیه خود را به CommEX فروخت

بایننس شعبه روسیه خود را به CommEX فروخت

بایننس در روسیه

بایننس تصمیم گرفت کسب‌وکار خود را به CommEX بفروشد و به طور کامل از این کشور خارج شود. این تصمیم به دلیل نگرانی‌های مربوط به رعایت قوانین است و اعلام کرده که دیگر فعالیتی در این شعبه نخواهد داشت. نوآ پرلمن(Noah Perlman) مدیر ارشد بایننس در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: 

فعالیت در روسیه با استراتژِ‌های آینده بایننس تطابق ندارد.

اخبار مرتبط: «ملکه رمزارز» در مسکو دستگیر شد

CommEX یک صرافی ارز دیجیتال است که به طور رسمی در روز سه‌شنبه راه‌اندازی شد. ظاهرا جفت‌ ارزهای معاملاتی BTC/USDT و ETH/USDT را برای معاملات اسپات در ماه جولای در فهرست خود قرار داده است. CommEX روز چهارشنبه با انتشار پستی در X اعلام کرد، از کاربران جدید در روسیه و سراسر جهان استقبال می‌کند. 

اخبار مرتبط: کاهش ۹۸٪ حجم معاملات Binance.us

بایننس در سال جاری مورد بازپرسی قرار گرفت که آیا باوجود نقض تحریم‌های امریکا در حمله روسیه به اوکراین امکان دسترسی به خدمات صرافی برای کاربران روسی فراهم است؟ 

پس از آن بایننس در ماه آگوست گفت روابط خود را با بانک‌های تحریم شده روسیه در آنیده قطع می‌کند. بایننس در روز چهارشنبه اعلام کرد که با این فروش، به طور کامل از روسیه خارج شده و تمام خدمات صرافی و تجارت خود را در روسیه طی چند ماه آینده قطع خواهد کرد.

اخبار مرتبط: ۹۰% شهروندان روسی تمایلی به روبل دیجیتال ندارند 

 در این بیانیه آمده است: بر خلاف معاملات مشابه که شرکت‌های بین‌المللی در روسیه انجام می‌دهند بایننس هیچ شراکتی از درآمدهای فروش مستمری نخواهد داشت و همچنین هیچ گزینه‌ای برای بازخرید سهام در تجارت ندارد. فرآیند خروج بایننس تا یک سال طول می‌کشد اما همه‌ دارایی‌های کاربران روسی ایمن و محافظت شده هستند.

منبع: coindesk.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید