صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : Binance در انگلستان با قوانین جدید، به کار خود ادامه می‌دهد

Binance در انگلستان با قوانین جدید، به کار خود ادامه می‌دهد

بایننس بریتانیا

بایننس در۶ اکتبراعلام کرد که با وجود تغییر قوانین تبلیغات مالی انگلستان، یک زیر صفحه جدید را برای خدمت به مشتریان انگلیسی در وب سایت www.binance.com/en-GB ارائه خواهد داد. به این ترتیب کاربران بریتانیایی فقط می‌توانند به خدماتی دسترسی داشته باشند که با مقررات محلی مطابقت دارد. این خدمات شامل لیست گسترده‌ای می‌شود که سپرده‌ها و برداشت‌های فیات و ارزهای دیجیتال، معاملات نقدی، معاملات اهرم‌دار، تبدیل‌ها، بازارهای NFT، وام‌دهی ارزهای دیجیتال، Binance Pay و پلتفرم ICO Launchpad را دربرمی‌گیرد. 

بایننس اشاره کرد که کاربران انگلستان نمی‌توانند به کارت های هدیه، وب سایت های مرجع و Binance Feed دسترسی داشته باشند. کاربران انگلستان فقط  به پاداش‌های معرفی دسترسی نخواهند داشت، چون این ویژگی به طور صریح در مقررات جدید انگلستان محدود شده است. بایننس در ماه ژوئن اعلام کرد که FCA که نشان‌دهنده غیرمجاز بودن ثبت یک شرکت است،‌ برای آن‌ها در بریتانیا لغو شده است.

اخبار مرتبط: بایننس شعبه روسیه خود را به CommEX فروخت

بایننس در اطلاعیه فعلی خود فعلا نشان نمی‌دهد که قصد ثبت شرکت در انگلستان را داشته باشد. به جای آن، اعلام کرد که با شرکت Rebuildingsociety.com Limited که FCA ثبت شده دارد شریک شده تا تایید عملیات تبلیغاتی خود را تحت قوانین S21 دریافت نماید. قوانین FCA از این ماه اجرایی می شود.

اخبار مرتبط: بریتانیا در سه ماهه اول ۲۰۲۴ قرار است Digital Securities Sandbox را راه‌اندازی کند

هدف قوانین جدید بریتانیا که باعث این اقدامات بایننس شده این است که نحوه تبلیغات شرکت‌های رمزنگاری را محدود کند. این قوانین به طور قابل توجهی هشدارهای خطر و ممنوعیت جوایز معرفی و ثبت نام را ضروری می‌کند. مجازات‌های احتمالی برای نقض قوانین بسیار سخت است، زیرا شامل زندان و جریمه‌های نامحدود می‌شود. تغییرات در قوانین تبلیغات مالی عموماً از 8 اکتبر اعمال می شود و Binance هم  تغییرات خدمات مربوطه را در آن تاریخ اعمال خواهد کرد.

تغييرات در نظام ترويج مالي در عمده حالات در تاريخ ۸ اكتبر به عمل خواهد آمد. بسیاری از شرکت‌های رمزارز دیگر به دلیل افزایش قوانین اجرایی بازار انگلستان را ترک کرده‌اند. PayPal، ByBit، Luno و NiceHash همگی اعلام کرده‌اند که حداقل به طور موقت خدمات خود را به کاربران انگلستان کاهش خواهند داد.

منبع: cryptoslate.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید