صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 3 رمزارز مهم در سال 2024 کدامند؟

3 رمزارز مهم در سال 2024 کدامند؟

3 important cryptocurrencies in 2024

با نزدیک شدن به روند صعودی مورد انتظار در سال ۲۰۲۴، انتخاب استراتژیک ارزهای دیجیتال برای افزایش ارزش سبد سرمایه گذاری ضروری است. در ادامه به سه ارز دیجیتال با پتانسیل بالا اشاره خواهیم کرد:

  • Retik Finance (RETIK): این پلتفرم نوآورانه، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به طور یکپارچه در زندگی روزمره ادغام می کند. توکن $RETIK در حال پیش فروش با قیمت ۰.۱ دلار بوده و پتانسیل رشد قابل توجهی پس از ورود به صرافی های اصلی دارد.
  • Bonk (BONK): این توکن میم مبتنی بر سولانا به سرعت با جامعه پرشور خود و برنامه های کاربردی بلندمدت توجه ها را جلب کرده است.
  • Manta Network (MANTA): این شبکه با استفاده از رمزنگاری دانش صفر بر حفظ حریم خصوصی تمرکز دارد و بستر قدرتمندی برای توسعه دهندگان جهت ساخت برنامه های غیرمتمرکز (dApps) فراهم می کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع:coinmarketcap.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید