صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا دوج‌کوین به 18دلار می‌رسد؟

آیا دوج‌کوین به 18دلار می‌رسد؟

dog

با وجود کند شدن روند صعودی قیمت Dogecoin در روز گذشته، همچنان این میم‌کوین توانسته رشد خود را حفظ کند. شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که قیمت Dogecoin پتانسیل رسیدن به بالای ۱۰ دلار را دارد. یکی از این شاخص‌ها، سیگنال Parabolic SAR است که در گذشته باعث افزایش ۲۳۰۰۰٪ قیمت Dogecoin شده است. 

برای درک بهتر، آخرین باری که این شاخص مطابقت داشت، به سال ۲۰۲۱ برمی گردد. این زمانی بود که پست‌های ایلان ماسک در اوج محبوبیت خود قرار داشت. بنابراین، همراه با شاخص صعودی، قیمت را به طور مداوم افزایش داد تا زمانی که بیش از ۲۳۰۰۰٪ افزایش یافت.

اخبار مرتبط: بیشتر دارندگان کاردانو در سود هستند، آیا زمان فروش است؟
علاوه بر این، افزایش حجم معاملات و علاقه به سکه Dogecoin نشان دهنده تقاضای بالا برای این دارایی است. انتظار می‌رود که در دسامبر با  انجام مأموریت ارسال  Dogecoin به ماه ، قیمت این ارز دیجیتال  روند مثبت داشته باشد.
⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید