صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : با افزایش قیمت بیت‌کوین، کدام رمزارزها رشد بیشتری را تجربه کردند؟

با افزایش قیمت بیت‌کوین، کدام رمزارزها رشد بیشتری را تجربه کردند؟

با افزایش قیمت بیت‌کوین بازار ارزهای دیجیتال رونق گرفته است. در این هفته افزایش بیش از ۱۳ درصدی قیمت بیت‌کوین باعث باعث خوش بینی به بازار شده و برخی ارزهای دیجیتال دیگر مثل IMX، KAS، TIA و STX نیز رشد کرده‌اند. در ادامه به‌طور خلاصه به روند تکنیکالی هر کدام اشاره خواهیم کرد.

  • بیت‌کوین: قیمت بیت‌کوین با مقاومت سختی در سطح ۴۸۹۷۰ دلار مواجه است، اما همچنان پتانسیل رشد تا ۵۲۰۰۰ و حتی ۶۰۰۰۰ دلار را دارد.
  • Immutable (IMX): قیمت IMX پس از عبور از مقاومت ۲.۶۰ دلار، با مقاومت دیگری در سطح ۲.۸۵ دلار مواجه است. در صورت عبور از این سطح، قیمت می‌تواند تا ۳ و ۳.۵ دلار افزایش یابد.
  • Kaspa (KAS): قیمت KAS با حمایت قوی در سطح ۰.۱۰ دلار مواجه است. در صورت عبور از مقاومت ۰.۱۵ دلار، قیمت می‌تواند تا ۰.۲۰ دلار افزایش یابد.
  • Celestia (TIA): قیمت TIA با مقاومت سختی در سطح ۲۰.۴۰ دلار مواجه است. در صورت عبور از این سطح، قیمت می‌تواند تا ۲۵ دلار افزایش یابد.
  • Stacks (STX): قیمت STX پس از عبور از مقاومت ۱.۷۸ دلار، با مقاومت دیگری در سطح ۲.۰۶ دلار مواجه است. در صورت عبور از این سطح، قیمت می‌تواند تا ۳ دلار افزایش یابد.

اخبار مرتبط: بررسی روند قیمت بیت‌کوین با توجه به 2سیگنال‌ تاثیرگذار

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : cointelegraph.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید