صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : غول جدید در دنیای دیفای؛ صرافی غیرمتمرکز Trader Joe از PancakeSwap پیشی گرفت!

غول جدید در دنیای دیفای؛ صرافی غیرمتمرکز Trader Joe از PancakeSwap پیشی گرفت!

trader-joe-DEX

صرافی غیرمتمرکز Trader Joe که بر روی شبکه Avalanche فعالیت می‌کند از PancakeSwap پیشی گرفته و به دومین صرافی بزرگ از نظر حجم کارمزد در ۲۴ ساعت گذشته تبدیل شده است. این صرافی با پردازش بیش از ۱۴۲ میلیون دلار حجم معامله در یک روز، نقش مهمی در شبکه Avalanche دارد و باعث افزایش فعالیت درون شبکه‌ای در این بلاکچین شده است.

Trader Joe همچنین با قابلیت Liquidity Book خود به کاربران اجازه می‌دهد، استراتژی‌های سفارشی خود را با کارمزد کم پیاده‌سازی کنند و به این ترتیب بیش از ۱۰۰ میلیون دلار حجم معامله را تسهیل کرده است.

Liquidity Book به گونه‌ای طراحی شده است که نسبت به سایر پلتفرم‌های سنتی بازارساز خودکار (AMM) مانند Uniswap، به طور قابل توجهی کارایی و انعطاف‌پذیری را افزایش می‌دهد

اگرچه کارمزد دریافتی Trader Joe در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از PancakeSwap بوده، اما هنوز با Uniswap که در چندین شبکه از جمله BNB Chain فعال است، فاصله زیادی دارد.

هنوز مشخص نیست که آیا Trader Joe جایگاه خود را به عنوان دومین DEX فعال پس از Uniswap تثبیت خواهد کرد یا خیر؛ با این حال، در ماه‌های اخیر، اکوسیستم Avalanche پس از Solana و سایر بلاک‌چین‌های با کارمزد کم و توان عملیاتی بالا، از جمله لایه دوم‌های Ethereum، روند صعودی داشته است. انگیزه Avalanche برای تشویق پروژه‌های توکن‌های میم (meme coin) ممکن است موقعیت Trader Joe را تقویت کند.

با نگاهی به ارزش کل قفل شده (TVL) در چند هفته معاملاتی گذشته، شاهد رشد Trader Joe هستیم. بر اساس DeFiLlama، TVL این DEX بیش از ۱۷۲ میلیون دلار است که بیش از ۱۲۶میلیون دلار آن دارایی‌های مبتنی بر Avalanche هستند.

اخبار مرتبط: چارلز هاسکینسون برنامه‌های آینده کاردانو را اعلام کرد

منبع : bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید