صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : غول جدید در دنیای دیفای؛ صرافی غیرمتمرکز Trader Joe از PancakeSwap پیشی گرفت!

غول جدید در دنیای دیفای؛ صرافی غیرمتمرکز Trader Joe از PancakeSwap پیشی گرفت!

trader-joe-DEX

صرافی غیرمتمرکز Trader Joe که بر روی شبکه Avalanche فعالیت می‌کند از PancakeSwap پیشی گرفته و به دومین صرافی بزرگ از نظر حجم کارمزد در ۲۴ ساعت گذشته تبدیل شده است. این صرافی با پردازش بیش از ۱۴۲ میلیون دلار حجم معامله در یک روز، نقش مهمی در شبکه Avalanche دارد و باعث افزایش فعالیت درون شبکه‌ای در این بلاکچین شده است.

Trader Joe همچنین با قابلیت Liquidity Book خود به کاربران اجازه می‌دهد، استراتژی‌های سفارشی خود را با کارمزد کم پیاده‌سازی کنند و به این ترتیب بیش از ۱۰۰ میلیون دلار حجم معامله را تسهیل کرده است.

Liquidity Book به گونه‌ای طراحی شده است که نسبت به سایر پلتفرم‌های سنتی بازارساز خودکار (AMM) مانند Uniswap، به طور قابل توجهی کارایی و انعطاف‌پذیری را افزایش می‌دهد

اگرچه کارمزد دریافتی Trader Joe در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از PancakeSwap بوده، اما هنوز با Uniswap که در چندین شبکه از جمله BNB Chain فعال است، فاصله زیادی دارد.

هنوز مشخص نیست که آیا Trader Joe جایگاه خود را به عنوان دومین DEX فعال پس از Uniswap تثبیت خواهد کرد یا خیر؛ با این حال، در ماه‌های اخیر، اکوسیستم Avalanche پس از Solana و سایر بلاک‌چین‌های با کارمزد کم و توان عملیاتی بالا، از جمله لایه دوم‌های Ethereum، روند صعودی داشته است. انگیزه Avalanche برای تشویق پروژه‌های توکن‌های میم (meme coin) ممکن است موقعیت Trader Joe را تقویت کند.

با نگاهی به ارزش کل قفل شده (TVL) در چند هفته معاملاتی گذشته، شاهد رشد Trader Joe هستیم. بر اساس DeFiLlama، TVL این DEX بیش از ۱۷۲ میلیون دلار است که بیش از ۱۲۶میلیون دلار آن دارایی‌های مبتنی بر Avalanche هستند.

اخبار مرتبط: چارلز هاسکینسون برنامه‌های آینده کاردانو را اعلام کرد

منبع : bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید