صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پلتفرم اجتماعی Socrates به تعامل با کیفیت پاداش می‌دهد

پلتفرم اجتماعی Socrates به تعامل با کیفیت پاداش می‌دهد

socrates

شبکه اجتماعی و سرگرمی web3 با نام Socrates که بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده با ترکیب بهترین ویژگی های Social-Fi و Game-Fi، کاربران را قادر می‌سازد تا از طریق پرسش و پاسخ چند گزینه‌ای، بحث و گفت‌وگو و به اشتراک‌گذاری دانش، درآمد کسب کنند. هدف این پلتفرم تشویق گفت‌وگو بین افراد، گسترش دیدگاه‌ها و تقویت جامعه است. Socrates فراتر از یک شبکه اجتماعی، یک دروازه فرهنگی برای ارتباط با متفکران همفکر است که آزادی بیان دارند.
به گزارش کریپتونیوز این پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده است که پاداش‌های منحصر به فرد را ارائه دهد. جوایز در قالب امتیاز توزیع می‌شوند که می‌توان به راحتی با نسبت ۱:۱برای USDT بازخرید کرد. هر تعامل کاربر هزینه‌ای اندکی دارد که به استخر جوایز اضافه می‌شود. هنگامی که سوال بسته می‌شود، استخر جوایز بین شرکت‌کنندگان توزیع می‌شود.

سقراط پنج نوع جایزه هیجان‌انگیز ارائه می‌دهد: جایزه سازنده، جایزه بحث، جایزه دلیل، جایزه لایک و جایزه پشتیبانی. اگرچه اکثر جوایز تضمین نشده و به عوامل زیادی بستگی دارد، اما برای اقدامات ساده مانند رای دادن به پاسخ، نظر دادن برای توضیح دلیل و لایک کردن نظرات دیگران در هنگام بسته شدن سوال جایزه داده می‌شود. بنابراین، مشارکت فعال در پلتفرم به طور قابل توجهی احتمال کسب پاداش بالقوه را افزایش می‌دهد.

اخبار مرتبط: انتقاد تند ایلان ماسک باعث رشد انفجاری میم‌کوین‌های GFY شد

این پلتفرم با استفاده از یک رابط کاربری نوآورانه و بصری ساخته شده است که بحث را بیش از حد همیشه سرگرم‌کننده می‌کند. این مدل تعامل ساده اما پاداش‌دهنده، به همه یک تجربه بازی جدید در فضای web3 ارائه می‌دهد تا آزادانه فکر کنند، با اطلاعات نادرست مبارزه کنند و بدون زحمت در هر زمان و هر مکان درآمد کسب کنند.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید