صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : انتقاد تند ایلان ماسک باعث رشد انفجاری میم‌کوین‌های GFY شد

انتقاد تند ایلان ماسک باعث رشد انفجاری میم‌کوین‌های GFY شد

elon-musks-gfy

میم‌کوین‌ها به بستری برای توکن‌های عجیب و غریب تبدیل شده‌اند که از شخصیت‌ها و رویدادهای مختلف الهام می‌گیرند. جدیدترین مورد از این روند، توکن‌های میم‌کوین مرتبط با ماسک است که این هفته بعد از اظهارات جنجالی او علیه شرکت‌های تبلیغاتی در پلتفرم ایکس ایجاد شدند. 

به گزارش کریپتونیوز اظهارات ماسک منجر به لغو تبلیغات شرکت‌های دیزنی، اپل، IBM و یوبی‌سافت در توییتر شد. این شرکت‌ها نگرانی خود را در مورد محتوای ضد یهودی و نژادپرستانه سفیدپوست‌ها در کنار تبلیغات خود در این پلتفرم همچنین تقویت پست ضدیهودی توسط ماسک  ابراز کردند. با این حال، ماسک بدون توجه به دلایل ذکر شده توسط این شرکت‌ها برای خروج از توییتر، از آن‌ها انتقاد کرد. این اظهارات جنجالی به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و الهام‌بخش مجموعه‌ای از توکن‌های میم‌کوین شد و روند رو به رشد توکن‌های رمزنگاری با مضمون ماسک را دنبال کرد. به گفته GeckoTerminal، توکن‌های مختلف “GFY” در شبکه‌هایی مانند اتریوم، سولانا و زنجیره BNB ظاهر شده‌اند.

در حالی که اکثر این توکن‌ها فاقد نقدینگی قابل توجه هستند، استخر توکن GFY Ethereum در Uniswap دارای نقدینگی بیش از ۶۰۰۰۰۰ دلار است. میم‌کوین‌ها به دلیل نوسان شدید شهرت دارند و اغلب افزایش‌ قیمت چشمگیری را تجربه می‌کنند که با هیجان و ارتباط آن‌ها با شخصیت‌های عمومی و رویدادهای اخیر ایجاد می‌شود.

با این حال، این میم‌کوین‌ها مستعد سقوط ناگهانی هستند. در برخی موارد، سازندگان ناشناس این توکن‌ها اقدام به “rug pull” می‌کنند در نتیجه، سرمایه‌گذاری در میم‌کوین با ریسک‌های قابل توجهی همراه است و عمدتاً معامله‌گران “degen” خودخوانده را جذب می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

در حال حاضر، موضوعات داغ زیادی در محافل مختلف ارزهای دیجیتال مورد…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد ۲۵۰۰ درصدی میم‌کوین LSHIB در 24 ساعت

دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در هفته‌های اخیر با مشکل رشد مواجه…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید