صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : خرید 360میلیونی ریپل توسط نهنگ‌ها

خرید 360میلیونی ریپل توسط نهنگ‌ها

ripple-whales

در روزهای گذشته با وجود ثابت ماندن قیمت ریپل، نهنگ‌ها به خرید انبوه این رمزارز اقدام نمودند. این تصمیم آن‌ها برمبنای اخبار منتشر شده درباره پیشنهاد SEC برای حل وفصل اختلافات صورت گرفته است. اما ریپل پیشنهاد SEC را نپذیرفت و تأکید کرد که XRP دارایی امنیتی نیست.
پیشنهاد SEC این بود که XRP را به طور عمومی به عنوان یک دارایی امنیتی دسته‌بندی کند و برای انطباق با این دسته‌بندی یک دوره کوتاه تعریف کند. با این حال، Ripple این پیشنهاد را رد کرد و بر دو نکته اصلی تأکید کرد:

  • ریپل ادعا کرد که XRP واجد شرایط یک دارایی امنیتی نیست.
  • SEC چهارچوب کلی برای انطباق رمزارزها ندارد.

مدیران اجرایی ریپل از SEC به دلیل نحوه رسیدگی به این پرونده انتقاد کرده‌اند و آن را ناعادلانه خواندند. آنها معتقدند که دادخواست SEC علیه ریپل به صنعت ارزهای رمزنگاری شده ایالات متحده آسیب رسانده است. علیرغم ادامه دادخواست، XRP امسال ۸۲٪ رشد کرد. تحلیل‌گران معتقدند خرید‌ انباشته نهنگ‌ها می‌تواند باعث افازیش قیمت ریپل در روزهای آینده شود.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : beincrypto.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید