صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : با کاهش نوسانات قیمت بیت‌کوین، کدام رمزارزها را زیر نظر داشته باشیم؟

با کاهش نوسانات قیمت بیت‌کوین، کدام رمزارزها را زیر نظر داشته باشیم؟

The most important cryptocurrencies

بازار بیت کوین هنوز نوسان قابل توجهی نداشته و انتظار می‌رود هفته را با افزایش حدودا ۲٪ به پایان برساند. تحلیلگران معتقدند روند خنثی قیمت یک ماه دیگر ادامه داشته باشد و در ماه آوریل با نزدیک شدن به زمان هاوینگ ، شاهد افزایش خرید خواهیم بود.

صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) علی رغم باز شدن برای سرمایه‌گذاری‌های نهادی، با کندی مواجه شده‌اند. داده‌های Grayscale Bitcoin Trust نشان می‌دهد که خروج سرمایه از این صندوق از اوج ۶۴۰ میلیون دلار در ۲۲ ژانویه، به حدود ۲۰۰ میلیون دلار از ۲۹ ژانویه کاهش یافته است. در ادامه تحلیل تکنیکال پنج ارز دیجیتال با عملکرد متفاوت آورده شده

  • بیت کوین: عبور از مقاومت ۴۴۷۰۰ دلار سیگنال مثبتی است. در صورت شکست حمایت ۴۱۳۹۴ دلار، ممکن است نوسان بین ۴۴۷۰۰ و ۳۷۹۸۰ دلار برای چند روز دیگر ادامه داشته باشد.
  • Chainlink: عبور از مقاومت ۱۷.۳۲ دلار نشانه‌ی ادامه روند صعودی است. در صورت شکست حمایت ۱۷.۳۲ دلار، ممکن است قیمت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۱۵.۸۰ دلار کاهش یابد.
  • Internet Computer: حفظ حمایت ۵۰ روزه ۱۱.۶۳ دلار نشانه‌ی حمایت خریداران است. در صورت شکست حمایت ۱۱.۶۳ دلار، ممکن است قیمت به سطح ۹.۳۶ دلار برگردد.
  • Render: عبور از مقاومت ۴.۴۰ دلار سیگنال صعودی است. در صورت شکست حمایت ۴ دلار، ممکن است قیمت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۴.۲۶ دلار کاهش یابد.
  • Sui: حفظ حمایت ۱.۳۴ دلار سیگنال مثبتی است. در صورت شکست حمایت ۱.۳۴ دلار، ممکن است قیمت به میانگین متحرک ۵۰ روزه ۱.۰۴ دلار کاهش یابد.

اخبار مرتبط: چرا تحلیلگران نسبت به بازار کریپتو خوشبین هستند؟

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : cointelegraph

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید