صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : اولین صرافی دیجیتال برای توکن‌سازی دارایی‌ها در سنگاپور تاسیس شد

اولین صرافی دیجیتال برای توکن‌سازی دارایی‌ها در سنگاپور تاسیس شد

Singapore DigiFT

صرافی دارایی‌های دیجیتال مبتنی بر اتریوم با نام DigiFT اعلام کرد که مجوز خدمات بازار سرمایه (CMS) را دریافت کرده و توسط مرجع پولی سنگاپور (MAS) به عنوان یک پلتفرم (RMO) شناخته شده است.

این مجوز به DigiFT اجازه می‌دهد تا فعالیت‌های قانونی مربوط به اوراق بهادار و واحدهای طرح سرمایه‌گذاری جمعی (CIS) را در سنگاپور انجام دهد و آن را قادر می‌سازد تا صدور توکن امنیتی را تسهیل کند.

از سوی دیگر، مجوز RMO به آن‌ها اجازه می‌دهد تا  یک بازار تجارت ثانویه مبتنی بر بلاک‌چین عمومی را برای توکن‌های امنیتی مدیریت کند.هانری ژانگ، بنیانگذار و مدیرعامل DigiFT، از کسب مجوز CMS و شناخت RMO ابراز خرسندی کرد و این را یک نقطه عطف قابل توجه در سفر DigiFT برای ایجاد امکان دسترسی تنظیم شده به فرصت های مالی در زنجیره دانست. او همچنین تاکید کرد که DigiFT همچنان به نوآوری در تقاطع فناوری مالی و بلاکچین ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط: اولین اوراق قرضه دیجیتال توسط بانک‌های سوئیس صادر شد

DigiFT روی توکن‌سازی دارایی‌های واقعی و در دسترس قرار دادن آن‌ها در زنجیره متمرکز است. این پلتفرم در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد و در ژوئن ۲۰۲۲ به Sandbox نظارتی Fintech سنگاپور پیوست.

منبع :cryptoslate.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید