صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی بهترین زمان برای خرید دوج کوین و شیبا اینو

بررسی بهترین زمان برای خرید دوج کوین و شیبا اینو

Dogecoin and Shiba Inu

بسیاری از سرمایه‌گذاران در شروع بازار صعودی، همچنان شیبا اینو و دوج کوین را انتخاب می‌کنند. اما افت قیمت اخیر نه تنها قیمت این ارزها بلکه احساسات بازار نسبت به آنها را تحت تاثیر قرار داده است. با توجه به کاهش تمایل خرید این دو میم‌کوین، زمان مناسب برای خرید دوباره آنها را بررسی کرده‌ایم.

شاخص ترس و طمع، احساس سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال را نسبت به یک دارایی خاص در یک زمان مشخص نشان می‌دهد. هرچه این شاخص بالاتر باشد، تمایل سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری در آن دارایی بیشتر است. در حالی که با پایین آمدن شاخص، تمایل سرمایه‌گذاران کاهش می‌یابد. این شاخص احساس بازار را در پنج دسته از جمله ترس شدید، ترس، خنثی، طمع و طمع شدید اندازه‌گیری می‌کند که با اعداد نمایش داده می‌شود. در حال حاضر، هر دو شاخص برای دوج کوین و شیبا اینو روی خنثی قرار دارند. این یعنی سرمایه‌گذاران منتظر هستند تا ببینند قیمت‌ها به کجا می‌رسد و فعلا دست نگه داشته‌اند.

معمولا بهترین زمان برای خرید زمانی است که سرمایه‌گذاران نسبت به بازار محتاط هستند. یعنی قیمت‌ها به پایین‌ترین حد خود رسیده‌اند و زمان ایده‌آلی برای ورود به بازار است. اما این حالت معمولا در زمان ترس شدید و نه احساس خنثی اتفاق می‌افتد. با وجود خنثی شدن احساس بازار، به نظر می‌رسد هنوز هم علاقه زیادی به این دو میم کوین وجود دارد. بنابراین، زمان ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری کلان نیست. بلکه خریدهای کم حجم و میانگین‌گیری روش بهتری است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع:  bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید