صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا قیمت سولانا در سال ۲۰۲۳ می‌تواند به ۱۰۰ دلار برسد؟

آیا قیمت سولانا در سال ۲۰۲۳ می‌تواند به ۱۰۰ دلار برسد؟

SOL

با ادامه روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال، عبور سولانا (SOL) از سطح  ۴۲ دلار توجه‌ها را به خود جلب کرده وبسیاری را به این فکر انداخته است که آیا عملکرد قوی سولانا می‌تواند در سال ۲۰۲۳ منجر به صعود آن به سطح  ۱۰۰ دلار شود؟ در ادامه به برخی نکات مهم برای پیش‌بینی جامع قیمت سولانا در سال آینده پرداخته می‌شود. سولانا هفتمین دارایی دیجیتال بزرگ امروز با قیمت ۴۰.۴۰ دلار معامله می‌شود که نسبت به سقف‌های قیمتی سابق و طی ۲۴ ساعت گذشته کمی کاهش یافته است.

نمودار ۴ ساعته نشان‌دهنده قیمت  ۴۰.۱۲ به عنوان سطح قیمتی مهم برای این دارایی است که با عبور از آن به مقاومت‌های ۴۷.۸۳ و ۵۴.۴۰ و ۶۲.۱۰ برمی‌خورد. از سوی دیگر اگر روند نزولی شود ممکن است قیمت آن به ۳۳.۵۵ و ۲۶.۰۸ و ۱۹.۲۸ دلار کاهش پیدا کند. شاخص (RSI)  در حال حاضر در سطح ۴۹  نشان دهنده احساسات خنثی است که فضای کافی برای حرکت در هر جهتی را باقی می گذارد.  میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA) در ۳۸.۵۴ دلار قرار دارد که به‌عنوان یک سطح حماتی مهم به‌شمار می‌رود.

به طور کلی در کوتاه مدت می‌تونیم انتظار داشته باشیم که اگر شرایط بازار مساعد بماند  قیمت‌های بالاتر از سطح ۳۸ دلار روند صعودی را ادامه‌دار می‌کند تا به سطوح مقاومتی پیش رو برسد.

اخبار مرتبط: یکی از بنیان‌گذاران MakerDAO استفاده از فورک سولانا(Solana) را برای زنجیره بومی خود پیشنهاد می‌کند 

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید