صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : با افزایش تقاضای نهادها، قیمت صندوق سرمایه‌گذاری سولانا 869٪ افزایش یافت

با افزایش تقاضای نهادها، قیمت صندوق سرمایه‌گذاری سولانا 869٪ افزایش یافت

سولانا

 صندوق سرمایه‌گذاری سولانا (GSOL) به سازمان‌ها امکان می‌دهد به طور غیرمستقیم به آن دسترسی داشته باشند. این صندوق  معمولا کمی بیش از قیمت سولانا در بازار نقدی معامله می‌شود، اما در حال حاضر با حق بیمه ۸۶۹٪  در حال خرید و فروش است. یعنی سرمایه‌گذاران حاضرند  ۸.۶۹٪ بیشتر از قیمت SOL در بازار نقدی برای خرید صندوق سرمایه‌گذاری سولانا(Grayscale (GSOL  بپردازند.

از آن‌جایی که تقاضا برای محصولات کریپتویی شرکت Grayscale در حال افزایش است. قیمت آن‌ها که با نام صندوق سرمایه‌گذاری شناخته می‌شوند بسته به تقاضا، تخفیف‌ها و حق بیمه با قیمت دارایی‌های دیجیتال متفاوت است.داده‌های Coinglass همچنین نشان می‌دهد، صندوق سرمایه‌گذاری Chainlink (GLINK) Grayscale با قیمت ۴۹ دلار معامله می‌شود که ۲۵۰٪ نسبت به قیمت لحظه ای LINK حق بیمه دارد. در حالی که محصول(Filecoin (FIL آن با حق بیمه ۹۰۱٪ و محصول(Decentraland (MANA آن با حق بیمه ۳۰۸٪ معامله می‌شود. 

حق بیمه‌های بزرگ برای محصولات Grayscale پس از چند گزارش مثبت از Coinshares به دست می‌آید که نشان می‌دهد تقاضای نهادی برای دارایی‌های کریپتو در حال بازگشت به سطوحی است که آخرین بار در بازار صعودی سال ۲۰۲۱مشاهده شد.

اخبار مرتبط: با اقدام اخیر Grayscale، به‌زودی cardano منفجر خواهد شد

محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال شاهد ورودی‌هایی به مبلغ کل ۲۶۱میلیون دلار آمریکا بودند که نشان‌دهنده ششمین هفته متوالی ورودی است که اکنون به ۷۶۷میلیون دلار آمریکا می‌رسد و از کل ورودی‌های ۷۳۶میلیون دلاری که در سال ۲۰۲۲مشاهده شد، فراتر می‌رود. این روند ورودی‌ها اکنون  با روند ورودی‌های ژوئیه ۲۰۲۳مطابقت دارد و از زمان پایان بازار صعودی در دسامبر ۲۰۲۱ است، بیشترین مقدار است.

منبع: coinmarketcap.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید