صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : با اقدام اخیر Grayscale، به‌زودی cardano منفجر خواهد شد

با اقدام اخیر Grayscale، به‌زودی cardano منفجر خواهد شد

cardano

cardano به‌تازگی تبدیل به یک رمزارز محبوب شده و مورد توجه فعالان مهم بازار قرار گرفته است. محبوبیت کاردانو تواسنته Grayscale را به خود جذب کند و او به‌عنوان مدیردارایی راه جدیدی را برای سرمایه‌گذاران نهادی کاردانو تعیین نموده است.

روز سه‌شنبه ۲۴ اکتبرGrayscale Investments گفت که پنج شاخص جدید را به بازار کریپتو ارائه می‌کند. این پنج شاخص به سرمایه‌گذاران نهادی اجازه می‌دهد تا بدون اینکه مجبور باشند واقعا سکه‌ای را خریداری نمایند به سطح مشخصی از برخی دارایی‌ها در این صنعت دسترسی داشته باشند.

Cardano یکی از پنج پلتفرم قرارداد هوشمندی است که توسط Grayscale Investments برای پیشنهاد به سرمایه‌‌گذاران نهادی انتخاب شده است. چون در حال حاضر دارای ۲۴٪  از سهم صندوق “Grayscale Smart Contract Platform Ex-Ethereum Fund” است و ممکن است این اتفاق در انتخاب‌های جدید نیز تکرار شود.

Dan Gambardello عضو انجمن Cardano، این خبر را در پلتفرم X (قبلاً Twitter) خود به اشتراک گذاشت. Gambardello توضیح داد که این اتفاق می‌تواند یک تغییر بازی بزرگ برای کریپتو به‌شمار رود، به‌خصوص با توجه به اینکه  سرمایه‌گذاران نهادی در این بازی نقش مشخصی برعهده دارند.وی ادامه داد:

ما از پول بزرگ، بازیگران بزرگ و اعتبارسنجی بزرگ برای ADA صحبت می‌کنیم.

همچنین همان‌طور که Gambardello اشاره می‌کند، معرفی پنج شرکت جدید می‌تواند نشان‌دهنده افزایش علاقه سرمایه‌گذاران بزرگ به ارزهای دیجیتال به غیر از بیت‌کوین باشد.  سرمایه‌گذاران نهادی علاوه بر بیت‌کوین، به سایر ارزهای دیجیتال مانند Cardano نیز علاقه‌مند هستند. آن‌هامی‌توانند با سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال با ارزش بازار کمتر از بیت‌کوین، سود بیشتری کسب نمایند. Cardano یکی از این دارایی‌های دیجیتال است که فرصت کسب سود بالا را فراهم می‌کند.

با پذیرش سرمایه‌گذاران نهادی چه اتفاقی برای cardano می‌افتد؟

همان‌طور که قبلاً در مورد بیت‌کوین دیده شد پذیرش ارز دیجیتال توسط سرمایه‌گذاران نهادی می‌تواند به معنای شروع یک رالی صعودی گسترده برای این دارایی‌های دیجیتال باشد. زیرا قدرت خرید سرمایه‌گذاران نهادی بسیار بیشتر از سرمایه‌گذاران خرد است و با وجود تریلیون‌ها دلار سرمایه موسسات، حتی اگر درصد کمی از دارایی آن‌ها به یک پروژه اختصاص داده ‌شود قیمت آن رمزارز خاص منفجر خواهد شد.

صعود اخیر بیت‌کوین که بعد از انتشار خبر احتمال تایید ETF بیت‌کوین BlackRock اتفاق افتاد و به بالای ۳۵۰۰۰ دلار رسید نمونه‌ای کامل از این موضوع است. حتی کارشناسان بازار اعلام کردند: 

انتظار دارند در صورت تایید ETF بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه به بیت‌کوین سرازیر شود. این تزریق سرمایه بالا به‌خصوص اگر شرایط بازار مناسب باشد می‌تواند منجر به افزایش قابل توجهی در قیمت ADA شود و به راحتی قیمت آن را به بالای ۱ دلار برساند.

هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید