صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : توکن‌سوزی Shiba Inu باعث افزایش TVLدر شبکه Shibarium شد

توکن‌سوزی Shiba Inu باعث افزایش TVLدر شبکه Shibarium شد

شیبا

ارزش کل دارایی قفل شده (TVL) شیباریوم، بلاک چین لایه ۲ Shiba Inu برای اولین بار از سپتامبر از یک میلیون دلار فراتر رفته است. این اتفاق به‌دلیل افزایش قابل توجه نرخ سوزاندن توکن‌های SHIB و افزایش معاملات در شبکه رخ داد.
نرخ سوزاندن توکن‌های SHIB در هفته گذشته ۹۷٪ افزایش یافته است که منجر به نابودی بیش از ۱۷میلیارد توکن شد. به دنبال این اتفاق شاهد توکن‌های در گردش شیبا بودیم که در صورت ثابت ماندن تقاضا، احتمال افزایش قیمت بالا می‌رود.
علاوه بر این، از نوامبر تاکنون به طور قابل توجهی تعداد توکن های SHIB موجود در صرافی ها کاهش یافته است. این به دلیل برداشت بیش از ۸تریلیون توکن SHIB از صرافی های معروف رمزنگاری شده است. به طور معمول، چنین انتقالاتی از صرافی‌ها نشانه صعود تلقی می‌‎شود. با وجود این پیشرفت های مثبت، قیمت SHIB تنها در یک ماه گذشته ۳۳٪ افزایش یافته است. این احتمالاً به دلیل احساسات کلی نزولی در بازار ارزهای رمزنگاری شده است. با این حال، تحلیلگر فنی علی مارتینز معتقد است که اگر SHIB بتواند قیمت فعلی خود را بالای سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰۳حفظ کند، ممکن است در آینده نزدیک به ۰.۰۰۰۰۱۴۰ برسد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : beincrypto.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید