صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : افزایش سوزاندن توکن شیبا: احتمال صعود قیمت تا ۰.۰۰۱ دلار

افزایش سوزاندن توکن شیبا: احتمال صعود قیمت تا ۰.۰۰۱ دلار

شیبا اینو، یکی از شناخته‌شده‌ترین میم‌کوین‌های دنیای رمزارزها، بار دیگر توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. این کوین در ماه مه شاهد افزایش قابل توجه ۴۰۰۰ درصدی در نرخ سوزاندن خود بود که خوش‌بینی‌ها را در مورد مسیر آینده‌اش به سمت قیمت ۰.۰۰۱ دلاری افزایش داده است.

شیبا اینو علیرغم مواجهه با روند نزولی قیمت در ماه گذشته، در برابر شرایط نزولی بازار مقاومت نشان داده است. این کوین چندین ارتقاء را پشت سر گذاشته که توانایی‌های رمزنگاری آن را بهبود بخشیده و آن را برای رشد آتی آماده کرده است.

با سوزاندن هر توکن شیبا و ارسال آن به آدرس سوزاندن، کل عرضه در گردش آن کاهش می‌یابد که این یک هدف کلیدی از مکانیزم سوزاندن است. با سوزاندن اخیر، تعداد کل توکن‌های شیبا که از گردش خارج شده‌اند به ۴۱۰،۷۲۶،۴۰۴،۷۷۷،۲۹۷ رسیده است که تقریباً ۵۸۹،۲۷۳،۵۹۵،۲۲۲،۷۰۲ توکن شیبا همچنان در گردش باقی مانده‌اند.

عملکرد ضعیف شیبا اینو در بازار عمدتا به دلیل عرضه بالای آن است. با این حال، همانطور که تحولات اخیر نشان می‌دهد، مکانیزم سوزاندن توکن جامعه شیبا اینو برای کاهش این عرضه است.

این اتفاق خوش‌بینی‌ها را در رابطه با تحولات قیمتی آتی شیبا اینو برانگیخته است. با کاهش عرضه توکن‌های SHIB، مکانیزم سوزاندن در نهایت می‌تواند تقاضا و در نتیجه قیمت توکن را بر اساس اصل اقتصادی عرضه و تقاضا افزایش دهد.

از آنجایی که پروژه شیبا اینو به سمت اهداف بلندمدت خود پیش می‌رود، تیم اصلی تحت رهبری شیطوشی کوساما، خود را برای معرفی ابزارهای نوآورانه‌ای آماده می‌کند که با هدف افزایش تقاضا برای توکن طراحی شده‌اند. از جمله این ابتکارات، هاردفورک آینده شیباریوم است که نوید ارتقای تطبیق پذیری پروتکل و هدایت پذیرش در اکوسیستم را می‌دهد.

قیمت SHIB در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش خفیف ۳.۱۷ درصدی به ۰.۰۰۰۰۲۴۱۳ دلار رسیده است. افزایش فعالیت سوزاندن و خوش‌بینی جامعه می‌تواند مسیر را برای دستیابی به قیمت ۰.۰۰۱ دلاری هموار کند زیرا شیبا به مسیر کاهش تورمی خود ادامه می‌دهد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید