صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : جهش 8000 درصدی شیبادوج قبل از لیست شدن در MEXC، در بحبوحه تقلاهای شیبا اینو و دوج‌کوین

جهش 8000 درصدی شیبادوج قبل از لیست شدن در MEXC، در بحبوحه تقلاهای شیبا اینو و دوج‌کوین

تب میم‌های سولانا داغ است، در حالی که میم‌کوین‌های بزرگتر مثل شیبا اینو، دوج‌کوین، در چند هفته گذشته درجا زده و از شتاب افتاده‌اند. شیبادوج ترکیبی(SHIDOGE)، یک میم‌کوین جدید بر بستر سولانا که همین هفته راه‌اندازی شده، ممکن است سرمایه‌گذاران اولیه‌اش را به ثروت‌های هنگفت برساند، درست مانند اتفاقی که برای شیبا اینو(SHIB) و دوج‌کوین(DOGE) افتاد. دلیل این ادعا، اعلام اولین لیست شدن SHIDOGE در یک صرافی متمرکز به نام MEXC است.

این لیست شدن، این میم‌کوین سولانا را در معرض دید میلیون‌ها سرمایه‌گذار جدید قرار می‌دهد که باعث افزایش سرمایه‌گذاری و در نتیجه، رشد قیمت آن خواهد شد. در حال حاضر، خرید شیبادوج ترکیبی(SHIDOGE) تنها از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز سولانا مانند جوپیتر(Jupiter) و ریدیوم(Raydium) امکان‌پذیر است و سرمایه‌گذاران اولیه می‌توانند در روزهای آینده سودهای کلانی به دست آورند.

همان‌طور که سرمایه‌گذاران اولیه در SHIB و DOGE سودهای نجومی به دست آوردند، شیبا دوج ترکیبی(SHIDOGE) نیز می‌تواند به میم‌کوین بعدی تبدیل شود که به‌سرعت در فضای رمزارزها فراگیر شود.

برای خرید شیبادوج ترکیبی روی ریدیوم یا جوپیتر قبل از لیست شدن در MEXC، کاربران باید کیف پول سول‌فلیر(Solflare)، متامسک(MetaMask) یا فانتوم(Phantom) خود را وصل کنند و با وارد کردن آدرس قرارداد SHIDOGE – یعنی ۷۹۷CmcxqkLZaSjMd7MdyNZ9swuSzaGdYWkJ65jehiXWa – در قسمت دریافت، سولانا را با SHIDOGE معاوضه کنند.

در واقع، سرمایه‌گذاران اولیه می‌توانند سودهایی مشابه با کسانی که قبل از ویروسی شدن و انفجار قیمتی شیبا اینو(SHIB) و دوج‌کوین(DOGE) در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند، به دست آورند. اگر این اتفاق بیفتد، موج جدیدی از میلیونرهای میم‌کوین می‌توانند ظرف چند هفته یا حتی زودتر، ظهور کنند.

تب میم‌کوین‌های سولانا در حالی ادامه دارد که میم‌کوین‌های بزرگ‌تر مانند شیبا اینو(SHIB)، دوج‌کوین(DOGE) و داج‌ویف‌هت(WIF) در هفته‌های اخیر درجا زده‌اند و از شتاب افتاده‌اند. به همین دلیل است که بسیاری از سرمایه‌گذاران SHIB، DOGE و WIF ترجیح می‌دهند روی میم‌کوین‌های جدید سولانا مانند SHIDOGE سرمایه‌گذاری کنند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید