صفحه اصلی > اخبار و اخبار داخلی : بازار معامله حرفه‌ای P2P صرافی سرمایکس با کارمزد صفر راه‌اندازی شد

بازار معامله حرفه‌ای P2P صرافی سرمایکس با کارمزد صفر راه‌اندازی شد

صرافی سرمایکس

رونمایی از بازار معامله حرفه‌ای P2P صرافی سرمایکس یکی از خبرهایی بود که در رویداد دیفایردی۲ به آن پرداخته شد. سرمایکس ارائه‌دهنده بازارمعاملات حرفه‌ای (P2P) این بار با حذف کارمزد خدمات صرافی خود تلاش می‌کند خدمات ایمن و حرفه‌ای را به ‌کاربرانش ارائه دهد.

تاریخچه صرافی سرمایکس

صرافی سرمایکس از سال ۱۳۹۶فعالیت خود را آغاز کرد. خدمات این پلتفرم تاکنون بر بستر معاملات آنی (OTC) ادامه داشته و کاربران، معاملات خود را بدون واسطه و به شکل مستقیم با سرمایکس انجام داده‌اند.  سرمایکس با توجه به مطالعه رفتار کاربر و برای همراهی حداکثری با مخاطبانش از بستر معاملات حرفه‌ای خود رونمایی کرد . توجه کنید که این روش سرعت بالایی دارد و ازنوسانات قیمتی در خریدهای بزرگ جلوگیری می‌کند. با راه‌اندازی بازار معاملات حرفه‌ای (P2P) سرمایکس ، گامی جدید در راستای ارائه‌ خدمات جامع برای رفع نیاز کاربران و فعالان حوزه رمزارزها برداشته شده است.

حجم معاملات در صرافی سرمایکس

صرافی سرمایکس بیش از ۷۰۰ ارزدیجیتال بر بستر OTC را پشتیبانی می‌کند و در بین کاربران به‌عنوان یکی از جامع‌ترین صرافی‌ها شناخته می‌شود. به واسطه‌ راه‌اندازی بازار معاملات حرفه‌ای، علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام در صرافی سرمایکس، علاوه‌ بر استفاده از بستر معاملات آنی، از امکانات معاملات حرفه‌ای نیز بهره‌مند شوند.

جفت‌ارزهای فعال در صرافی سرمایکس

هم‌اکنون کاربران در بازار معاملات حرفه‌ای سرمایکس می‌توانند فعالیت خود را بر پایه ارزهایی مانند ترون، تومان، تتر، بیت‌کوین و اتریوم انجام دهند. تیم محصول سرمایکس در نظر دارد به‌زودی و به صورت متناوب، دیگر بازارهای متنوع و مورد درخواست کاربرانش را نیز عرضه کند.

کارمزد صفر معاملات حرفه‌ای صرافی سرمایکس

نکته مهم در اولین ماه عرضه بازار معاملات حرفه‌ای (P2P) در پلتفرم سرمایکس این است که کاربران می‌توانند تمامی معاملات خود را بدون کارمزد به ثبت برسانند.

سخن پایانی

اگر در حوزه ارزدیجیتال فعالیت می‌کنید و از معامله‌گران حرفه‌ای این بازار هستید از این فرصت استفاده کنید و از قابلیت بازار معاملات حرفه‌ای سرمایکس بره‌مند شوید. برای این منظور می‌توانید به آدرس market.Sarmayex.com مراجعه کنید.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید