صفحه اصلی > اخبار و اخبار داخلی : بازار معامله حرفه‌ای P2P صرافی سرمایکس با کارمزد صفر راه‌اندازی شد

بازار معامله حرفه‌ای P2P صرافی سرمایکس با کارمزد صفر راه‌اندازی شد

صرافی سرمایکس

رونمایی از بازار معامله حرفه‌ای P2P صرافی سرمایکس یکی از خبرهایی بود که در رویداد دیفایردی۲ به آن پرداخته شد. سرمایکس ارائه‌دهنده بازارمعاملات حرفه‌ای (P2P) این بار با حذف کارمزد خدمات صرافی خود تلاش می‌کند خدمات ایمن و حرفه‌ای را به ‌کاربرانش ارائه دهد.

تاریخچه صرافی سرمایکس

صرافی سرمایکس از سال ۱۳۹۶فعالیت خود را آغاز کرد. خدمات این پلتفرم تاکنون بر بستر معاملات آنی (OTC) ادامه داشته و کاربران، معاملات خود را بدون واسطه و به شکل مستقیم با سرمایکس انجام داده‌اند.  سرمایکس با توجه به مطالعه رفتار کاربر و برای همراهی حداکثری با مخاطبانش از بستر معاملات حرفه‌ای خود رونمایی کرد . توجه کنید که این روش سرعت بالایی دارد و ازنوسانات قیمتی در خریدهای بزرگ جلوگیری می‌کند. با راه‌اندازی بازار معاملات حرفه‌ای (P2P) سرمایکس ، گامی جدید در راستای ارائه‌ خدمات جامع برای رفع نیاز کاربران و فعالان حوزه رمزارزها برداشته شده است.

حجم معاملات در صرافی سرمایکس

صرافی سرمایکس بیش از ۷۰۰ ارزدیجیتال بر بستر OTC را پشتیبانی می‌کند و در بین کاربران به‌عنوان یکی از جامع‌ترین صرافی‌ها شناخته می‌شود. به واسطه‌ راه‌اندازی بازار معاملات حرفه‌ای، علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام در صرافی سرمایکس، علاوه‌ بر استفاده از بستر معاملات آنی، از امکانات معاملات حرفه‌ای نیز بهره‌مند شوند.

جفت‌ارزهای فعال در صرافی سرمایکس

هم‌اکنون کاربران در بازار معاملات حرفه‌ای سرمایکس می‌توانند فعالیت خود را بر پایه ارزهایی مانند ترون، تومان، تتر، بیت‌کوین و اتریوم انجام دهند. تیم محصول سرمایکس در نظر دارد به‌زودی و به صورت متناوب، دیگر بازارهای متنوع و مورد درخواست کاربرانش را نیز عرضه کند.

کارمزد صفر معاملات حرفه‌ای صرافی سرمایکس

نکته مهم در اولین ماه عرضه بازار معاملات حرفه‌ای (P2P) در پلتفرم سرمایکس این است که کاربران می‌توانند تمامی معاملات خود را بدون کارمزد به ثبت برسانند.

سخن پایانی

اگر در حوزه ارزدیجیتال فعالیت می‌کنید و از معامله‌گران حرفه‌ای این بازار هستید از این فرصت استفاده کنید و از قابلیت بازار معاملات حرفه‌ای سرمایکس بره‌مند شوید. برای این منظور می‌توانید به آدرس market.Sarmayex.com مراجعه کنید.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید